Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt, hogy értette?

Ezt, hogy értette?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel találkoztam ma kutyasétáltatás közben, és beszélgettünk és kérdezte, hogy hány éves a spánielem. Én mondtam, hogy nemrég volt 3. Erre azt mondta, hogy fura, hogy még mindig ilyen ragaszkodó. Én nem tudtam visszakérdezni, mert épp jött a busz amivel ment. Nagyon furcsálom ezt. Most nem tudom, hogy ezt a fajtára vonatkozóan gondolta (megkérdőjelezve ezzel a spánik hűségét) vagy, hogy a hülye gazdák akik nem törődtek a kutyáikkal, hagyták, hogy a spanijuk becsavarodjon? Ti mit gondoltok erről? Én rendesen nevelem a kutyám, nagyon ragaszkodik hozzám, járunk suliba, napi 3x-or 4x-er viszem sétálni, fél-1-1,5 órákat. Szellemileg és fizikailag is lefárasztom. lakásban van, nincs tőlünk elzárva a szőrét és mindig ápolom.
2010. szept. 6. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
sztem nincs abban semmi fura hogy a kutyud ragaszkodik hozzád. ha itthon vagyok az enyém is állandoan a seggemben log :D ez sztem normális.
2010. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hisz minden kutya egész életében ragaszkodik a gazdájához :D
2010. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeséget mondott, a spanik pont arról híresek, hogy iszonyat módon imádják a gazdijukat :-) Lehet arra értette, hogy nem ment el mellőled? Nekem gyerekkorom óta spanim van, most is van egy 1.5 évesem, és ha jól le vannak mozgatva és foglalkozik velük az ember rendesen, akkor a világ legjobb kutyái :-)
2010. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!