Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok a Hachiko c....

Mit szóltok a Hachiko c. filmhez, illetve az eredeti történethez? Tényleg ennyire megrázza a kutyát, ha meghal a gazdája?

Figyelt kérdés
Én végig sirtam az egészet, nagyon megrázott. Eddig mindig csak azon aggódtam, hogy mi lesz majd velem, ha meghal a kutyám, most gondoltam bele, hogy mi lenne vele, ha én halnék meg.
2010. szept. 6. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is végig sírtam az egészet, annyira szomorú volt, imádom az állatokat, a kutyákat főleg, és nekem is van 7 éve már két kutyám, egyet már elvesztettem 2 éves korában (megmérgezték).
2010. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
aranyos hacsi :d nekem is kell egy :D
2010. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor a szomszéd bácsi meghalt a németjuhásza minden nap kiment hozzá a temetőbe és vonyított a sírjánál. Az új gazdái mindig onnan vltak kénytelenek hazavinni.


Egyébként szerintem ha szoros kapcsolatban vagy a kutyáddal és esetleg te távoznál korábban az égi vadászmezőkre biztos hogy fájna neki a hiányod. (Az én kutyám szabályosan depresszis ha csak egy napot nem vagyok itthon)

2010. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norczy ***** válasza:
46%
ez a történet is példázza az egygazdás kutyák hihetetlen ragaszkodását! Ezt csak kevés kutya tudja! Ezért kell jól megfontolni ha valaki egygazdis kutyát akar, mert ha megunja és túlad rajta sajnos lelkileg iszonyatosan megszenvedik a kutyák!
2010. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A történet nagyon tetszik, a film viszont nem. Nem néztem meg, de láttam képeket és szerintem úgy kell egy filmet megcsinálni ahogy a történet szól... Nem hiszem hogy a kutya eredeti gazdája szexi fehér hapsi volt...

Amúgy pedig azt gondolom hogy ilyen az igazi kutya... Csak sajnos ilyen nem sok van, mindenhol arra nevelik a kutyákat hogy mindenkit imádjanak. A népszerű kutyafajták az első emberrel elmennének aki szépen néz rájuk... Bocs ha ezzel megbántok valakit, de ez van...

2010. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!