Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya agresszív tőle...

Ha egy kutya agresszív tőle nagyobb testűekkel, akkor az javítható?

Figyelt kérdés
Van egy bull típusú szuka, akit befogadnék, viszont van egy agaram és egy angol szetterem. A két kutya nem agresszív, barátságos.
2021. dec. 21. 10:09
 1/8 anonim válasza:
61%
A legtöbb esetben trainerek tudnak segíteni ebben, viszont rengeteg időt és energiát kell belefektetni. Illetve nem tudom hogy mik a tervek vele de ivartalanítás nélkül még neccesebb mivel az után nyugszik le teljesen az állat.
2021. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben a két kutyám mellé mást választanék. Hosszú idő és kemény munka (szakember segítségével) mire ez elmúlna, de addig se veszélyeztetném a másik két kutyám. Ha nem lenne másik kutya akkor megoldható lenne de így elég merész
2021. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Össze tudnak szokni, de lehet, hogy ez hónapok/évek múlva lesz meg. Addig a 100% biztos különzárást meg tudod oldani? Lehet, hogy hamar és könnyen megy az összeszokás, de lehet, hogy rengeteg munka, visszaesés lesz közben.

És az összeszokás sem garantált. Lehet, hogy mindig gondjai lesznek más kutyákkal. Abban az esetben tudod vállalni, hogy élete végéig külön él a többiektől? És sosem lesz baleset?

2021. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A különzárás megoldható természetesen.
2021. dec. 21. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Másik kutyát hoznék. Van egy jól működő felàllás, nem biztos hogy jó ötlet szétzilálni
2021. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyat valassz,akivel elso perctol kezdve kijonnek.


Marmit a joveveny is rogton szeresse a meglevo kutyaid.

2021. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért jó egy ilyen kutyával a saját és a két meglévő normális kutyád életét is megnehezíteni.
2021. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vinném oda.Én a 8 éves havenese kutyámhoz hoztam egy kölyök kaukázusit.3 hétig külön voltak és egyszer csak megtört a jég.Nemnbántja az idősemm a kölyköt.Utálja amugy s kölyköket.
2021. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!