Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pörög fel és kezd el...

Miért pörög fel és kezd el szaladgálni, mint egy őrült a kutyám, miután fürdött?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ugyanezt csinálja minden alkalommal. 😁
2021. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Így próbálja szárítani magát
2021. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem egészen érti, mi az a fura érzés, hogy vizes :) a mieink is csinálják. Ha leterítesz a földre valami törölközőt, elkezd rajta fetrengeni, törölközni és morog közben :) imádom :D
2021. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nyáron fürdetjük, szinte minden nap a meleg miatt, akkor szokta csinálni, ebben a szituban én a felfrissülésnek tudtam be, előtte melege volt, punnyadt, nem volt kedve semmihez, fürdésnél kicsit áthűl, felfrissül és bepörög. Nálatok nem tudom miért, esetleg nagy bundás és melege van a házban? Vagy tényleg csak tök érdekes ez az érzés hogy vizes és tetszik neki?
2021. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azt látom rajta, hogy kínjában csinálja. Sőt, kifejezetten olyan, mintha élvezné, mert a játékos hangjait adja ki ilyenkor. 😄 Én arra gondoltam, hogy a vérkeringes miatt pörög fel ilyenkor.
2021. dec. 21. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
A macsek akkor csinálja ezt, miután kakil, néha pisi után. Szerintem megkönnyebbül és feldobódik.
2021. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Törlközik, szárítja magát.

Az enyém is ezt csinálja, nem csak fürdés után, ha elázik, feljövünk ugyanez. Végig futja a lakást, hempereg,leteritek neki törölközött morog, dörzsöli a fejét jobbra-balra. Aztán fut egy két kört a szobák között és újra az egész hempereg morog 😀😂

2021. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális. Az enyémek is ezt csinálják. Az óriástestű nyáron, amikor fürdött a medencében, nekiáll körbe-körbe futkározni nagy boldogan a kertben :)
2021. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor kint szaladgál mint az őrült nyáron.Belehempereg a fűbe , homokba.El akarja tüntetni a fürdés szagnyomait.Felveszi a környezete szagnyomait.Ne hogy a ragadozó állatok, Farkas stb. megtalálják és felfalják.
2021. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Detto.. törli magát a fűbe, falba, és rohangál, közben "vigyorog" :)
2021. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!