Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alkoholmentes babatörlőkendőve...

Alkoholmentes babatörlőkendővel meg szabad törölgetni a kutya lábat? Tudom, hogy van kifejezetten kutyáknak törlőkendő, de az drágább, a sima babás nem teszi meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 09:18
 1/8 A kérdező kommentje:
*lábát
2010. szept. 7. 09:20
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a mancsát nyugodtan, de azért figyelj rá, hogy nem kezd-e kiszáradni, repedezni, mert előfordulhat, hogy nincs rá jó hatással.


Én is törölgettem azzal egy időben, nem lett semmi baja :)

2010. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán. ha tényleg alkoholmentes szerintem nem is szárít. bár én sima nedves ruhával szoktam csak letörölni, az is elég szerintem. és az még olcsóbb :D
2010. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy baba popsijának jó, akkor a kutya lábát már csak nem szárítja ki :-)
2010. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Mi is szoktuk néha törölgetni ilyennel meg a kamillás változatával. Valamikor az egész kutyát is. Szépen megtisztítja és még friss szagú is lesz.
2010. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aloe verás változatot használok 2 éve, semmi baja tőle.
2010. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. szept. 8. 10:07
 8/8 anonim válasza:
ki mondta, h a babapopsinak jó? a reklám? :DDD rohadt rákkeltő vegyszer trendi csomagolásban
2012. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!