Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű tacsi nagyon...

Hosszúszőrű tacsi nagyon hullatja a szőrét?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni a közeljövőben egy tacsit mivel általában egyedül vagyok és szükségem lenne egy kutyusra. Régen volt egy spánielem szóval nem vagyok kezdő kutyás. Apartmanban lakom szóval a tacsi méretre megfelelne viszont jobban tettszenek a hosszúszőrüek. Arra gondoltam, hogy a testén rövidre vágatnám a szőrt és a fülén hagynám meg, így nagyon szőrözne vajon?

( Akinek van tacsija az kérem írjon tapasztalatokat)

A spánielem nagyon bajos volt emiatt, bár nem tudom, hogy csak ő volt ilyen speciel, az után is hullatta a szőrét miután kivontunk a csirkés tápot az étrendjéből, mivel allergiás volt szóval az után sem javúlt, a doki sem tudott már mit kezdeni a helyzettel.

Emiatt érdekelne, hogy ha rövidebbre vágatnám a szőrt akkor is hullana vagy sem és ha ismertek egy megbízható kennelt akkor kérlek linkeljétek.



2021. dec. 26. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tacskóknak nagyon hullik a szőre, igen. Én is mindig teli voltam kutyaszőrrel, mikor tacskóm volt. Én épp ezért utána inkább yorkit vettem, nem bírom, ha a ruháim, a padló, a kanapé szőrös.
2021. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia a facebookon van egy olyan csoport, hogy hosszúszörű tacskók. gazdik és tenyésztők csoportja , lépjél be és oda ird be ezt a kérdést. Én is tagja vagyok mondjuk nekem rövidszőrű van. Ha minden nap kifésülöd szerintem nem kell megnyirni.
2021. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanám nagyon vészesnek. Természetesen, mint minden kutyának nyáron a megszokottnál kicsit több hullik, de ez így természetes!
2023. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!