Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez fajtiszta...

Szerintetek ez fajtiszta mopsz kutyus?

Figyelt kérdés

itt a link:

[link]


2010. szept. 7. 14:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
nem úgy néz ki
2010. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
nem de nagyon aranyos sztem golden retriver és mopsz keverék
2010. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Az orra mintha kicsit hosszú lenne,nem?:)
2010. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:

Az evolúció nem hülye..olyan nagy és olyan kicsi kutyának nem nagyon szokott engedni gyereket....

Én csivavára tippelnék..az én kutyám csivava és palotapincsi keveréke..Hasonlít a tiédre, csak nekem több a szőre.

2010. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, fajtatiszta lenne. Mopsz palotapincsi keverék esetleg...
2010. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

igen mi is erre tippelünk h nem fajtiszta mert hosszab az orra a kelleténél és aránc is kezd eltűnni aaz orra felől. aranyosnak igen aranyos...csak akkor az eladó átvert minekt..

én is a csivavára tippelek hogy az is van bene, mert ha felhajtom a fülét akk telejesen úgy néz ki mint egy kövérke csivava:D

2010. szept. 7. 14:42
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Az evolúció bármit megenged :) Nem láttál még tacskó-rotweiler, meg tacskó-németjuci, meg mindenféle tacskó keverékeket?


Mondjuk én a labit nem látom benne annyira, de ezzel az orral tuti nem mopsz.


Bocs, de nem tudom kihagyni a szokásos kötelező dumát:


minden kutya fajtiszta, ugyanis a faj a kutya, azon belül vannak fajták, amik keveredhetnek. Fajtatisztának pedig hivatalosan csak a tk-s kutyákat nevezzük, a többi fajta jelleget hordozó keverék. Még akkor is, ha mindkét szülője törzskönyves.

2010. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
mennyit adtatok érte? 20nál kevesebbet ugye?
2010. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem. Az orra túl hosszú, nem ráncos és a fülei is nagyobbak. Ekkora korában még egy csupa ránc pöttömnek kellene lennie.
2010. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
egy 10est. megvan a nőnek a telefonszáma felhivhhatnánk, de mivel nem adott semmiylen papirt hogy azt tőle vettük, ezért nem tudom hogy mit mondhatnánk neki. a kutyust semmi képp nem szeretnénk visszaadni, csak ogy azt mondja hogy ezek mopsz kiskutyák közbe eg keverékek, az azért..... remélem értitekk úgy lényegébe felhuzza az agyam hogy normális korcsokat azért nem is yola nkevés pénzért árul minden nélkül.:@
2010. szept. 7. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!