Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tengeribeteg kutyusnak mi a...

Tengeribeteg kutyusnak mi a gyógymód?

Figyelt kérdés

Nem fél az autózástól, csak gondolom, felforgatja a gyomrát. Nagyon érdekes, mert most 5 hónapos és kezdetben nem hányt, bármikor is vittük autóval. Most viszont mindegy, hogy evés után mennyi idővel visszük őt kocsival, ha nem egyenes útszakaszon közlekedünk, akkor hányni fog.

Van erre valami megoldás? Jó lenne valami homeopátiás, gyógynövényes megoldás.

Köszi a válaszokat előre is!



2021. dec. 27. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
2021. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Gyógyszer. Bármelyik patikában kapsz.
2021. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Amugy egy ido utan megszokna? Ezt csak azert kerdezem mert nekem is van es en is tervezem hosszabb utakra magammal vinni. Ha sokat utaztatom akkor megszokna es nem hanyna?
2021. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
2021. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Az enyém kezdettől hány, mint a katonatiszt:S

Hosszabb utakra eleinte daedalont adtunk neki, és igen, az segített, hogy sokszor vittük rövid távra, eleinte csak pár perces utakra. Most már nem kell neki gyógyszer hosszabb utak előtt sem, viszont utazás előtt / alatt nincs kaja, sajnos:( Max. ha csak 5-10 perces út, akkor kap jutalomfalatot.

De az állatorvos pl. 20 percre van, ott nem kaphat semmi finomságot a dokitól, sajnos:(

2021. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vizslám nagyon hányós volt.,ugyan ez volt velem is mint veled.

Nem tudom hogy van e boksza a kutyádnak vagy nem.ha nincs akkor szerintem vegyetek neki.(lehet akkor jobb lesz. nálunk is ez volt)

Ha mentek valahová akkor ne adjatok neki ételt előtte

2021. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis quamatel minit ajánlottak (emberi gyógyszer), ami savlekötő. Abból egy nagyon pici darabot kapott és nem hányt. Nem szívesen adtam neki a gyógyszert, de szerencsére nem utazik olyan sokat autóban, ha pedig hébe-hóba kap, remélem, nem fog neki megártani.
2021. dec. 31. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!