Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjszaka mellémhugyozott az...

Éjszaka mellémhugyozott az ágyba a kutyám, ott ahol Ő is alszik, miért?

Figyelt kérdés
Szarni már nem szarik be hónapok óta, de ha pisilni kell akkor azt csakis az ágyamba teszi ahol Ő meg én is alszok.
2021. dec. 27. 14:14
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Hiába kapom rajta meg verem el nem segít, nem jelölés mert az összeset kinyomja ami csak van benne, rengeteget. Nem szól, semmi, csak kb arra lusta hogy kimenjünk a hidegbe és nyomja.
2021. dec. 27. 14:15
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Tedd ki a szobából, vegyél neki kutyfekhelyet, szépen csináld meg neki, szoktasd oda és vidd ki rendszeresen, öltöztesd fel, dícsérd ha pisil odakint, ja és ne verd. Egyébként milyen fajta, hány éves, milyen nemű?
2021. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%

Fél mondatban: nem szobatiszta.


Volt pelenkára szoktatva? Ha éjjelente ürítenie kell és nem akartad/tudtad szobatisztaságra szoktatni, miért nem kellsz fel és viszed ki 1-2 alkalommal éjjel is?

2021. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%

Pedig erről hamar le kéne szoktatni. Az nem opció hogy nem engeded fel az ágyra?

Talán még azt tudom ajánlani, hogy ha nem sajnálod, akkor a lepedőt (vagy amire rápisilt) vedd le az ágyról, és a fekhelyébe tedd bele, vagy ha nincs, csak hajtogasd össze egy kicsit, és tedd le neki valahova. Így legalább nem az ágyadba végzi a dolgát, utána jöhet a következő lépés, hogy kint csinálja.

2021. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%

Te teljesen idióta vagy? Egy ágyban alszol egy nem szobatiszta kutyával és még őt vered el érte? Itt te vagy a hülye, nem a kutya. Amíg nem lesz szobatiszta, ne tedd az ágyba es kész, probléma megoldva. Ne legyél spúr, vegyél neki fekhelyet.


Amúgy kutyát nem verünk! Max picit a fenekére lehet csapni vagy az orrára koppintani, de jobban ne bántsd szegényt, főleg ne egy kölyköt. Ha kint végzi a dolgát (gyakran vidd ki, 2 óránként kb.), adj neki jutifalatot, dicsérd meg. De nem 2 perc alatt lesz egy kutya szobatiszta, hónapokba telhet, legyél türelmesebb.

2021. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
18%
Mert utál
2021. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

4 hónapja kínlódok vele, tudja tartani ha akarja. 2 óránként vittem ki, mostmár eljutottunk oda hogy nem mindig. Van amikor simán kibírja a 8 órás éjszakát is pisi nélkül.


De kiviszem én, de szóljon! Nyüszögjön, menjen ki a szobából, vagy ha csak az ágy sarkára kimenne, de nem, oda ahol Ő is fekszik.


Nagyon megvertem már rajtakapáskor, már retteg mikor látja hogy ágyneműcsere van....


Lány kutya.


Idegen helyen még az udvaron sem mer pisilni..


Van másik kutyám is, 1 hétalatt szobatiszta lett, szól is ha kiakar menni.

2021. dec. 27. 14:31
 8/43 anonim ***** válasza:
94%
Nagy kutyás vagyok, sokszor leírtam már: a kutyámnak nem az ágyban a helye. Kaptam is érte eleget. De amit te csinálsz, az szerinted normális? Előbb neveld szobatisztaságra és ráadásul ne verd, aztán utána kérdezz itt ilyen hülyeséget. (Lusta kimenni... Ja! Tényleg!)
2021. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok a nevelésedhez, te agyhalott idióta f@sz!
2021. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
78%
Te még büszke is vagy arra, hogy bűncselekményt követsz el? Alkalmatlan vagy kutyatartásra, ajándékozd el. Valami nagyon nincs nálad rendben mentálisan, ha egy ágyban alszol vele, de közben vered. Vagy csak minket provokálsz.
2021. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!