Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sok mindent hallottam már a Black Mirage (angol cocker spániel) kennelről. Azt tudom, hogy Dr. Jakkel Tamás a tenyésztő, aki nem mellesleg a Magyar Spániel Szövetség elnöke, és az FCI elnökségi tagja is. Olvasom az aKutya újságot, és járok is mint néző, kutyakiállításra, és a VIII. fajtacsoportban ha spániel nyer, az esetek 90%-ában Black Mirage cocker az. Nem fura ez? Szerintem ez le lett vajazva, ráadásul olyan disznóságokat is hallottam, hogy a doki, az angol cockereket, Amerikaiakkal keveri, hogy a szőrminőséget javítsa vele, és az alomból kiválogatja a hosszú pofájú (angol cockerre hasonlító) kölyköket és azokat viszi a kiállításra. És persze aki tud erről, az hallgat, hiszen hiába vádolná meg, ő FCI elnökségi tag, és a spaniszövetség elnöke, ezért lepereg róla minden. Én egyébként se vennék onnan kutyát, mert nekem a fekete szín túl egyhangú, jobban tetszenek a világos és tarka színűek. nekem most egy aranyszínű van, de a jövőben egy blue-roan vagy egy fekete-fehér spánit szeretnék.
2010. szept. 7. 16:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Kennelből soha!!!! Lehet, hogy az apja a testvére a kutyának!!!
2010. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
hogyhogy kennelből soha? Mármint ebből a kennelből, vagy egyáltalán? Mert nem mindenhol vannak csalók, vannak lelkiismeretes tenyésztők is, csak ilyen csalásokról hallottam.
2010. szept. 7. 18:49
 3/31 anonim ***** válasza:
Van honlapja a kennelnek?
2010. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
gondolom van. bár még sosem néztem meg. de a google biztos segít.
2010. szept. 8. 13:51
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem segített. Csúnya dolog a vádaskodás, főleg itt ezen az oldalon kipakolsz és az érintett nem is tud róla, ráadásul semmilyen alapja nincs annak amit itt összeírtál, még egy honlapot se tudsz mutatni.

Ha érdekel hívd fel és kérdezd meg.

2010. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Állat Mentor, bár igazad van, hogy bizonyíték nélkül nincs sok értelme az ilyen híresztelésnek.

De gondolod, ha telefonon megkérdezik bevallja?

Szerinted így kell bizonyítani?


És szerinted nem kellene az ilyesminek valósan utána járni?

Akár igaz, akár nem?

2010. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
ez a "tenyésztő" bármikor rádsóz dp-s szülőktől származó kölyköt méregdrágán...
2010. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
ez kutyás körökben téma, és nem interneten. És vedd meg nyugodtan az aKutya újságot. Én már olyan 1,5 éve veszem hézagosan, de az utóbbi 4-5 számot már vettem és a VIII. fajtacsoport győztese: Bachelor of Black Mirage, Past and Future of Black Mirage (na EZ az a kutya mi MINDIG MINDEN kiállításon ott van, soha nem lehet tőle nyerni, és nem azért mert olyan szép, 600x szebb kutyát is láttam már a 3. helyre taszítva). És vajon miért? Hát nem logikus? És a keveréses dolgot az állatorvosunk mondta, aki szintén tenyésztő, csak ő Golden retrievereket tenyészt, és jár is velük kiállításra. Szóval nem holmi laikus. És mondtuk ezt a kozmetikusunknak is, aki elkísérni aki Junior handler. Köszi utolsó, legalább te átlátod a dolgokat.
2010. szept. 26. 14:38
 9/31 A kérdező kommentje:
Nincs is honlapja! Márpedig egy normális tenyésztőnek kéne lennie. Ahol legalább infókat találni, vagy híreket kapni, ha alom várható, de nem! Nincs!
2010. szept. 26. 14:40
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem meglepő, szerintem a legtöbb tenyésztő aki bíró is a saját tenyésztésű kutyáját teszi előre... Tisztelet a kivételnek! Én egyébként meg se engedném, hogy egy bíró a saját fajtáját bírálja és akkor nincsenek ilyen jellegű félreértések!
2010. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!