Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának van szelleme...

A kutyának van szelleme (miután elpusztult)?

Figyelt kérdés
A kutya miután elpusztul van szelleme, vagy elő lehet idézni? kíváncsi vagyok..
2010. szept. 7. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még azt sem tudhatjuk, hogy az embereknek van-e. A szellemek létére semmilyen bizonyíték nincs.
2010. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem van és remélem, hogy a lelkünk egy helyre jut, ha szerettük egymást.

Ezt a kérdést az ezoterikások jobban meg tudnák válaszolni.

2010. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Az embereknek van szellemük?

Csak a szellemidézéssel szeretnék írni egy igaz történetet. Szerintem ne próbáld ki...

Na szóval osztálytársam anyukája mesélte, hogy a kolégiumba voltak, már több mint 30 éve. A barátnőivel az az egyik lány halott nagymamáját kezdték idézni. Volt minden ami a szellemidézéshez "szükséges". Mikor elmondták az első idézést, a lány akinek a nagymnamáját idézték elkezdett rángatózni, a szeme felakadt, majd 4 hónapig kómában volt. Úgyhogy nem is tudom, hogy most léteznek e szellemek.

2010. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó: grr kirázott a hideg :S ez elég durva. Igazából soha nem szeretnék szellemet idézni, de annyira nagyon örülnék ha egyszer szeretett kutyusom körvonalát vagy ilyesmit látnék.. vagy nem is tudom hogy örülnék-e.. nem tudom hogy neki ez jó lenne vagy rossz hogy itt van, közbe meg nincs is.. szóval nemtudom..
2010. szept. 7. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
VAN!!!!
2010. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó: Bővebben? van tapasztalatod?
2010. szept. 7. 18:22
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
mittudomén!??
2010. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a szellem és a lélek teljesen más dolog!!! nézd meg párszor a szellemvadászokat, aztán sztem el tudod dönteni! a szellemvadászok című sorozat bizonyíték! és hozzáteszem, kutyák szellemét és lefilmezték, lefotózták már...(AXN SCI-FI hétköznap 14:00 hétvégén 13:00) szellemet idézni pedig semmiképpen nem szabad!!!
2010. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez "hit" kérdése. Én hiszem, hogy a lelkek továbbvándorolnak. Nem a pokolba v. mennybe kerülünk.

Az állatoknak van lelkük, dolguk van velünk.


Én legalábbis így gondolom. Tapasztalatom volt bőven : elhunyt a 12 éves spánielem. Hiszem, hogy van/volt lelke!

2010. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez hit kérdése.

Én hiszem, hogy az embereknek van lelkük, ami a haláluk után tovább él.

Az állatoknak nincs.

2011. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!