Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini yorkinak 2 honaposan...

Mini yorkinak 2 honaposan mekkoranak kellene lennie?

Figyelt kérdés
Tudom nincs olyan hogy mini de nekem most eladasra kinalnak egyet igy megnevezve hogy mini yorki ami 1,3kg es 2 honapos. Allitolag max 2 kg lesz a felnott kori sulya!!! Nem sok ez az 1,3kg ahhoz? Csak gyanus egy picit nekem.
2021. dec. 29. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nincs mini yorki. Szaporító valszeg, kérlek szépen ne vedd meg a kutyust!
2021. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne vegyél szaporítótól kutyát. Főleg ne yorkit. Én vettem, 4 évesen elpusztult a kutya. Ezerféle genetikai betegsége volt, egy vagyont költöttem a gyógykezelésére. Cuki volt, pici volt, imádtam, de soha többet nem veszek olyan kutyát, aminek nincsenek szűrései, törzskönyve, garancia az egészségi állapotára.
2021. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom, gyanus is az egesz. Alku kepes stb…. csak van sajnos akinek ez nem tunik fel es megveszik.
2021. dec. 29. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Azok így jártak, legalább te legyél okos, és te ne támogass egy ilyen kóklert.
2021. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem tunik fel, hogy nincs torzskonyv es a kutya is gyanusan olcsobb, az hulye, mar ne haragudj :D

Vagy inkabb csak neki mindegy, hogy honnan van a kutya, a lenyeg, hogy gyorsan legyen es olcson.


Keress ra tenyesztokre, vannak facebook-os csoportok is, biztos ott is segitenek majd :)

2021. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónaposan 1 kiló felett van, akkor nem kizárt a 10 kilós felnőttkori súly sem... Mini yorki... Hogyne...
2021. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem támogatom a nagyon pici kutyák tenyésztését/szaporítását, nem egészséges a kutyának. Egy normál yorki sem nő 5 kg-nál nagyobbra, miért kell ezt még fokozni? Mi a franc jó van abban, ha egy kutya alig nyom 1,5 kg-t? Hát simogatni sem lehet normálisan és szerencsétlennek olyan kisebbségi komplexusa lesz.


Amúgy ha 2 hónaposan 1,3 kg, akkor felnőtt korára lehet kb. 4 kg.

2021. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még egy "normál yorki (nincs belőle mini, extra mini)" sincs 2 hónaposan 1.3kg.

Nekünk 1.4 kg-os volt az egyik keverék kutyusunk 2-2.5 hónaposan és 8kg-os lett.

2021. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Lehet az még maxi yorki is.
2021. dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!