Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával nagyon nehéz albérlet...

Kutyával nagyon nehéz albérletet találni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
igen 🤣
2022. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2022. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
igen 🤣
2022. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
igen :(
2022. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
10 évig éltem albérletben a kutyámmal. nagyon nehéz. Ha egy hirdetés állatbarát, akkor is azt fogják preferálni, aki nem visz. Végre saját lakásom van, de pokol volt ez a 10 év.
2022. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 huh azért elég gáz, hogy élből elutasítják azokat, akiknek háziállata van, mintha mind rongálna és neveletlen lenne.
2022. jan. 1. 13:23
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én vittem mindenhova a tabletemet, megmutattam hogy milyen kedves, aranyos, kicsi, öreg, de labdába se rúghattam azokkal, akik egyedül mentek. Persze nem lehetetlen, aztán kifogtam egy nagyon jót, ott ottmaradtunk 7 évig, onnan jöttem saját lakásba.
2022. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ hol.

De többnyire igen,és teljesen érthető.Lehet,hogy a te kutyád jól nevelt,de attól még jár(hat) szőrrel,zajjal,tárgyak és bútorok szimpla használatából eredő károkkal.

Például a karom felkoptatja a padlót és nem mindig tudod akkorára vágatni,hogy teljesen padló biztos karmokat kapj,ha pedig nőni kezd de még nem várható megint szívtad.(saját ház,saját padló,saját kutya.pedig nem is olcsó vacak a padló és 1-3 havonta kozmetikázzák a kutyám.).

Ha hullik a szőre azt még az elköltözésed után hónapokkal is porszívózni fogják,akkor is látszódni fog a kutya szagról nem is beszélve amit a bútorok szó szerint átisznak.Téged nem zavar és te nem is érzed mert te már megszoktad a saját kutyádat,de más nem.Olyan mint a cigaretta szag,aki bent cigizik a házba ahhoz ha bemegy valaki tudni fogja azonnal,hogy dohányos lakásba ment,mert még a fiókok belseje is cigaretta szagú.Amelyik füstölő,illatosító elnyomja az meg már émelyítő szagú.


Nyílván most mondhatod,hogy a macska meg alom szaggal jár,a gyerek meg mindent össze firkál,de..

Akkor se enyhíted a tényt,hogy a kutya hosszútávon ha nem akar is jár kellemetlenségekkel ami után a tulajnak rendbe kell szedni a házat mielőtt újra kiadhatná.

Azért meg nem veheti el a kauciót,mert kutya szag és kutya van a lakásban,olyan indokolatlan mintha a hajhullásod zavarná és azért kérne kártérítést.

2022. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
A szőr tényleg ilyen. Bútorozatlanul béreltem, csont üres lakást adtam vissza, de még a negyedik üreslakás porszívózás után is volt szőr a tartályban. Fura, mert mindenhol parketta volt.
2022. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is van lakásom kiadva,innen is tudom.Vannak tényleg normális gazdik de akkor is nagyon sokat kell utánuk takarítani,mire kiadható lesz a lakás.Nekem ráadásul bútorozva van,tavaly már cseréltek kanapét a kaucióból.Hagyták felmászni rá a kutyát és kikopott,kikaparódott teljesen az ülőkék ülése.Mondtam is,hogy semmi baj,de akkor újat kell venni (költözni készültek) és arra ne menjen fel ameddig ott laknak (3 hét volt még).. :D
2022. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!