Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet a kutyusom....

Milyen fajta lehet a kutyusom. (? )

Figyelt kérdés
hello!van egy most 4 hónapos keverék kislány kutyusom,de nem tudjuk a fajtáját csak azt tudjuk hogy az anya kutya milyen fajta(pincsi-spicc) de az apát nem tudjuk milyen fajta lehet(szomszéd kutyával párzot a kutyájuk akitől hoztuk :S )mikor viszem sétálni akkor sokan azt mondják hogy fajtatiszta spicc csak kajla fülel xD persze ez nem igaz mivel keverék,szeretném meg tudni ha lehet hogy milyen fajta is lehet benne még?kép: [link] kép 2.: [link] remélem jó a link :S KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT.
2010. szept. 7. 22:10
 1/6 A kérdező kommentje:
jah a bundája 2-3 x nagyobb volt csak le van nyirva :D most félhosszú a szöre,de inkább dus
2010. szept. 7. 22:11
 2/6 anonim ***** válasza:
skót juhász vagy valami collie van benne szerintem, nagyon helyes.
2010. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én nem látok benne semmilyen fajtát...

:) de aranyos

2010. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel milyen keverék? UV és kész, de sokkal szebb, mint sok fajtiszta kutya és biztos egészségesebb is lesz! Jó kutyák a keverékek. Különben is..keverék...mi alapján?Csak a farkasok nem keverékek:D A Dobermann is keverék:) Meg a többi is lett valamiből, csak nevet kaptak:)
2010. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat.skót juhász avgy collie?hát az apja semm angy csak térdig ér kb olyan spániel méretü lehet de ki tudja,nagyon imádom,nem számit hogy milyen fajta csak kiváncsi voltam hogy azért mégis milyen fajta lehet benne :D de azért fel teném az apa kutyát is hátha sikerül valahogy citromailról le halásznom:)ő ekkora marad,amugy akkora mint egy normál yorkshire terier kb ugy 2-2,5-3 kiló lehet max.nagyon szeretem csak sajna elég szocializálatla mert 6 hetesen hoztuk el férgesen,oltatlanúl szegényt mert ha nem hoztuk volna el akor vízbe folytoták volna :( csak ismertük a nénit és mikor meg fialt a kutyája mondtuk hogy az összese el vinénk 4 en voltak,én kerestem nekik felelös gazdit.az anya kutyára meg nem volt pénzük hogy ivartalanitsák ezért álltuk az oltásait a kicsiknek is meg az anya kutyának is + az ivartalanitását az anyának a doki olcson meg csinálta mert sok kis kutya volt (4) és igy ingyen oltatta színte(3000ft)fejenként na meg az ivartalanitás 5000ft ért.hát végülis meg mentetük őket,igazából menhelyre mentünk volna de ugyis igyis meg mentetünk életet és ez számit :D a kicsik jó gazdihoz kerültek mi 8 hetesen adtuk mikor el hoztuk akkor csak 6 hetesek voltak.köszönöm mégegyszer a válaszokat.viszlát!
2010. szept. 7. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
édes :D
2010. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!