Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be a kutyám még...

Miért pisil be a kutyám még mindig a lakásba?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 hónapos. Amióta elhoztuk, csak arra neveltük hogy kint pisiljen, kakiljon. Amikor süt a nap szinte egésznap kint van, játszik, utána mégis bepisil. Amikor rossz idő van, akkor is próbálom minden 30 percben ki vinni. Akkor persze el is intézi a dolgát. Volt már , hogy az ágyunkra is bepisilt.


Kérlek, csak normális válaszokat adjatok, nincs szükségem semmilyen negatívumra. Ha nem tudsz normális választ adni, inkább görgess tovább.

Köszönöm.



2022. jan. 3. 20:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként francia bulldogról van szó.
2022. jan. 3. 20:09
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

A szobatisztaságra neveléshez sok türelem kell, nem megy egyik pillanatról a másikra.

Az én kutyám 6 hónapos volt mire biztos lehettem benne hogy nem lesz több baleset.

Nincs semmiről lemaradva, jól csinálod hogy sokszor kiviszed.

Az egyetlen ami abnormálisnak mondható, hogy az ágyra pisilt. Felmehet egyébként?

2022. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
3 hónapos még is mit vársz? Nekünk tacsi van bent próbálkoztunk mindennel pelenkával alommal helyhez szokató permettel vagy mi a szösz kb semmi nem vált be. Aztán van 2 kisebb szőnyeg a házban egyszer csak azokra kezdett el pisilni feszt mosás. Mára már 1 éves és szobatiszta. Teljesen magától kéretőzik már ki ha dolga van. Majd megtanulja.
2022. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
3 hónaposan még nagyon baba kutya. Legfeljebb 3 órát bírják ilyenkor visszatartani. Több idő kell neki.
2022. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm a válaszokat!


Csak azért nem értettem hogy 3 hónapos korára még bepisil, mert az egyik ismerősöm nevetett ezen mikor mondtam neki, mert neki ennyi idősen a kiskutyája már szobatiszta volt (állítólag.)

2022. jan. 3. 21:18
 6/15 A kérdező kommentje:
2-es, igen feljöhet, aludni is velünk aludt mindaddig, amíg nem pisilt be. Mostmár a kenelben alszik.
2022. jan. 3. 21:19
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Az amúgy nem igaz, hogy ilyen korban csak 3 órán át tudnák visszatartani, az enyém 15 hetes, de 7-8 órán át is kibírja, pedig teszek be a helyére pelust, de sosem használja, megvárja, amíg kiviszem. Ellenben mikor a házban van kiengedve, még gyakran ott végzi a dolgát, mozgás közben nem bírja sokáig tartani. Nyugi, majd ha fél évesen sem lesz szobatiszta, akkor érdemes állatorvost kérdezni, hogy minden oké-e vele.
2022. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
#6 az enyém is eleinte párszor bepisilt az ágyba, olyankor mindig visszazártam a kenneljébe, hamar megtanulta, hogy oda nem szabad, azóta sosem pisilt oda (az enyém a 15 hetes). Nyugodtan engedd fel, megtanulja majd, hogy oda nem szabad, csak figyelj rá és egyből kapd fel, amint pisilne és szólj rá, hogy nem szabad.
2022. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

Itt a sorrend nincs vilagosan kifejezve . Igy nem adja meg neked a kijaro tisztdletet.


Sorrendisegi szabalyokat keresd ki neten es tarsd be. Vagy fogadj tobbszazezerert kutyaoktatot.

2022. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Mert nem teszed ki az udvarba.
2022. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!