Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átlagosan mennyibe kerül egy...

Átlagosan mennyibe kerül egy kutyakozmetika egy yorkie-nak? (szőr nyírása/vágása fazonra, fül szőr tépés)

Figyelt kérdés
Érdemes elvinni kutyakozmetikába vagy vegyek otthonra nyírógépet?

2022. jan. 6. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ hol élsz. Nyilván más az árszabás falun, vagy nagyvárosban. Én apám hajnyíró gépével próbáltam megnyírni még tavaly a korlátozások alatt, mert nem dolgozhattak a kozmetikusok. Szegény kutya úgy nézett ki mint akit megtéptek.


Attól is függ hogy havonta vinnéd, vagy 2-3 havonta. Én havonta viszem 4800 Ft-ért, amiben a fürdetés, vágás, fülszőr tépés, bűzmirigy nyomás és karomvágás is benne van. Miskolcon élünk.

2022. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élek és havonta vagy maximum 2 havonta vinném. Köszönöm a választ :)
2022. jan. 6. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban hely fuggo, lattam mar 3500-5000-ig, de ezeken kivul is. Nincs egysegesitve. Egyebkent szerintem erdemes elvinni kozmetikaba a kutyusod, a kozmetikus gyorsabban elvegzi a munkat, esztetikusabb, mintha otthon neki esel es nem utolso sorban biztositani tudja a felteteleket a kutyus epsegenek megorzesehez. Persze nem azt mondom, hogy otthon ne tudnad megcsinalni, de dolgoztam kutyakozmeztikus mellett es lattam mar par erdekes otthoni kozmetikat es maradando rossz elmenyt a kutyusokon.
2022. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen állapotban van,mit kérsz a kozmetikázás alatt (karomvágás,fültisztítás,fürdetés,bűzmirigy ürítés a vágás mellé pl) és mennyire tűri ezt a kutya.

Időre dolgoznak ők is,ha sok időt elvesz az,hogy a kutya nincs kozmetikához szokva akkor drágább.


Átlagosan 5000-8000 közt van az alap ellátás.(nyírás,fürdetés,karomvágás)

Nekem a Shih tzum szokott lenni (a fentiek mellett fültisztítást is kérek) 6500ft úgy,hogy közepes hosszúságú szőrrel viszem be.

2022. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!