Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya tud féltékeny lenni...

Egy kutya tud féltékeny lenni egy emberre, érti miért van ez ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A kutyánkat, ami kinti-benti amúgy is, pár órára ki kellett zárni egy vendég miatt a lakásból, amikor meg az udvarban voltunk, akkor meg a hátsó kertbe. Amikor bent voltunk, olyan durcisan nézegetett a vendégre, meg amikor kimentünk az erkélyre dumálni akkor is nézegetett felfelé kissé sértődötten meg néha nyüszített is.


Tisztában volt azzal, hogy ő most miért lett kizárva és ez a vendég miatt volt? Azért érdekelne, mert úgy tudom a kutyák ok-okozati dolgokat nem tudnak úgy értelmezni.



2022. jan. 6. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya simán megért ilyen szituációkat,főleg ha rendszeresen kizárjátok ha nálatok van a vendég.
2022. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"mert úgy tudom a kutyák ok-okozati dolgokat nem tudnak úgy értelmezni"


Hogyne tudnának, ez a kutya tréning alapja. Pontosan érti, hogy adott vendég = ki vagyok zárva. Még elégszer megcsináljátok, és már magától menni fog kifele, amikor jön a vendég.


Mondjuk hozzám nem tudom kinek kellene jönnie, hogy kizárjam miatta a kutyámat bárhova:) Talán az angol királynő miatt, de ő meg nem kérné, mert ő is szereti a kutyákat:D

2022. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

biztos jön a kislánynak a haverja, aki a "vendég" és jól megvendégeli a kislány a havert a barlangjába meg lecuclizza :D


ilyenkor a kutyának azonnal kifele. igaz?


egyébként nem szeretem ezt a hozzáállást

2022. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

A kutyacsaladtag. Ha a vendegecske nem szereti ,akkor ne menjen oda. Ne a kutyat zard ki.


Az ilyen vendeg ne jojjon tobbet.

2022. jan. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
El kell zárni, a menyem fél tőle, ő fontosabb mint a kutya. Akkor meg hallgathatnám a fiamtól, hogy a dög fontosabb...ki kell zárni ez van. A menyem 2x jön egy évbe azt kibírja a kutya kint.
2022. jan. 7. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

"meg hallgathatnám a fiamtól, hogy a dög fontosab"


kell neki a cucli, vagy mi?

2022. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!