Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 éves yorki légcső...

Van egy 10 éves yorki légcső szűkülete van , légmelle,tüdő ödémás.Szedjük szív gyógyszert,vízhajtó hörgő tagitót! Pár napja kutya többet pihen étvágya és széklete normál! Viszont észrevettem hasa kemény nem tudom mitől van?

Figyelt kérdés

#tüdőödéma #légmell #Légcső szűkület
2022. jan. 13. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Gegerak elorehaladott allapota Elozo kutyamnak is ez volt az ossz tunete. Szerintem meg szivferges is volt.
2022. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős és ilyen állapotú kutyánál az orvost kell kérdezni, nem itt az átlagos kutyagazdákat.
2022. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom, hogy mitől van.


Illetve az orvoson kívül szerintem senki. Ha ma már nem is holnap vidd el dokihoz, aki kezeli egyébként is biztosan tud segíteni.

2022. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még az orvos sem fogja megmondani ránézésre nemhogy mi leírás alapján. Puffadás, daganat, hasa is telik vízzel bármi lehet. Remélem csak puffadás, az az én kutyámnál is előfordul. Probiotikum rendszeres adása sokat segített nekünk (Gastroferm Pet).
2022. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Van egy 10 éves yorki, légcső szűkülete van, légmelle, tüdő ödémás. Szedi a szív gyógyszert, vízhajtót, hörgő tágítót. Pár napja a kutya többet pihen, étvágya és széklete normál. Viszont észrevettem, hogy a hasa kemény. Mitől van?
2022. jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3 hónapja van nálunk a 4 _dik orvos meg mondani mi a baj!

Szerintetek nem néztem àt a kutyám azért írtam le mik a tünetei és mit szeddünk! Szíve jó ; és nincs semmi daganata! Én azért írtam ere az oldalra hátha valaki van hasonló cipőben. De köszönöm veszek neki probiotikumot.

2022. jan. 14. 04:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de akkor vidd el egy ötödik orvoshoz.


Adsz neki probiotikumot, valamire, vagyis ismeretlen eredetű problémára így vagy használ vagy nem. Ha nem akkor lehet súlyosbodik a gond, nem a probiotikumtól, hanem attól, hogy nem megfelelő a kezelés, vagyis nincs is kezelve az amitől olyan a hasa.


Találsz egy jó dokit, aki kideríti mi okozza ezt,

későbbikben is hasznos, mivel lehet bármi más egészségügyi baj (ne legyen) és akkor már tudod kihez fordulj.


Érdemes utána járni minden, akár kisebbnek látszó, a normálistól eltérő tünetnek, hogy pontosan mi áll a háttérben. Remélem semmi komoly és hamar helyre jön a kutyusod. Gyógyulást neki!

2022. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látatlanban azt mondanám, hogy hasvíz-kór, azaz a gyenge szív és keringés miatt a hasa feltelik vízzel, ezért kemény. Konzultálni kéne az orvossal és egy eseteges gyógyszerváltás vagy más adagolás megoldhatja a problémát.
2022. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalunk a puffadas epe es maj problemara utalt. Ehhez ultrahNg es vervetel kellett.



Illetve akar a kajaval is ossze fugghet. Nem ugy emeszti stb.


Sajnos el kell vidd meg egy dokihoz.


Teljes labor vizsgalat meg ultrahangot is kerj.


Az hogy daganata van e te kivulrol nem tudod megallapitani. Daganat nem csK kivul van. Hanen belül is lehet sot.


Vizsgaltasd ki szegenyt, jo sok baja van :(

2022. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!