Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit kutyatáp vélemények?

Brit kutyatáp vélemények?

Figyelt kérdés
Happy dog sensiblet eszik kutyusom régóta, viszont egyre érzékenyebb az emésztése, ezért tápváltás előtt állunk. Mi a különbség a care illetve a premium között? Nektek bevált a brit? Meghallgatok jót, rosszat, de nyitott vagyok más tapokra is ami szinten magas husitartalmu és csirke, lazac, gabona, búza, kukoricamentes

2022. jan. 15. 13:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
26%
Nekem tele lett csomóval a kuytusom mióta brit premiumot eszik. Kiderült rákkeltő.
2022. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
33%
Drága és sz ar is!
2022. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mentett westie kutyánk van. Kilenc éve eszi a kutya a hipoallergén Brit Care-t, meg vagyunk vele elégedve. A kutyának sajnos már nincs sok hátra, de élete végéig ezt fogja kapni.
2022. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Maya Bunnyheart ***** válasza:
46%

Én nem ajánlom a Brit Caret, mert az én kutyám eléggé beteg lett tőle. (Zöld színű hasmenés,savhányás) illetve sok esetben előfordul hogy a brit tápokból az ajánlott adag dupláját kell adni ahhoz hogy tartsa a súlyát a kutya.


Egyébként a két táp közül minőségben a Care a jobb, mert több hús van benne mint a Premiumban.


Egyéb prémium tálon: Real Nature Wilderness Platinum Carnilove N&D DaDo Orijen Acana

2022. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegyik brit tap jo osszetevore, meg kell nezni mindig, hogy mennyi hus van bennuk es persze figyelni a kutyara is, hogyan reagal ra. Az nekem annyira nem tetszik, hogy csomo tapban husliszt van csak.


En a macskamat es kutyamat is applaws tapokkal etetem, jo osszetevok, az allatok is szepek tole, kaki is rendben, arban se veszes (nekem).

2022. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk 4 évig ette a Brit Caret, elégedett voltam vele, csak megunta:( A Premium nem jött szóba, a Care jobb minőség. (A Carnilove-ot próbáltuk a Care előtt, a mienk azt nem bírta.)
2022. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Kozepkategoria, a Pedigreenel jobb, de vannak sokkal jobb tápok is ar-ertek aranyban. A Britnek a monoproteines konzervet etetem csak, mert abbol van tonhalas, amugy a tobbihez kepest draga, a Rocco meg a Rinti is tudja ugyanazt. Tapokbol a Purizon es a Carnilove valt be eddig. Most a baranyos-lazacos Purizont eszik, es vegre nem fingik oltari budoseket ettol, de egyedenkent eltero, kinek mi valik be.
2022. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk maximálisan bevállt.
2022. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Etettem pár évig a premiummal felnőtt közepes kutyát és minden rendben volt, szerintem az árkategóriájában a legjobb táp.


A Care-val csak próbálkozásaim voltak, úgy tudom, hogy több benne a hús, mint a másikban és hipoallergén. Az volt vele a bajom, hogy jóval több kellett belőle, mint más tápokból, mert fogyott a kutya... A kategóriájában vannak olcsóbb tápok is. Purizonra váltottunk, pár éve azt kapják, abból meg kevesebb is elég, mint az átlag tápokból.

2022. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk bevált a Brit Premium eddig, bár az tény, hogy a javasolt adagnál több kell nekik.
2022. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!