Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki vihetem sétálni a kutyust?

Ki vihetem sétálni a kutyust?

Figyelt kérdés
Van egy kis termetű benti kutyusom (Bichon havanese), nagyon sokat szoktam sétáltatni, de héten le kellett vágni a bundáját mert már nagyon nagy volt, és a fodrász csak úgy tudta levágni hogy elég kicsi lett a bundája, nem kopasz, azért van neki, de kicsi. Viszont ugye most 2 fok van:D kutya kabát nincs neki, 1óra sétát kibír vajon? nem fog megfázni?

#hideg #kiskutya #sétálás #kistermetű #kutya séta #kis bunda
2022. jan. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fog fazni. Szerezz neki ruhat.
2022. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Neked milyen lenne időben egy szál pólóban sétálni? Nem lenne kellemes ugye? Vegyél egy pulcsit vagy kabátot a kiskutyának, mert megfázna.
2022. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kéne neki egy ruha, egyéb esetben nem szükséges, amikor nagy a bundája.

Ha kócos is volt, a szőr réteg melegítette, most hirtelen az eltűnt így fázni fog télen.

2022. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi ha szerzel neki ruhát, arra figyelj, hogy vízálló legyen. Láttam egy kutyát kötött pulcsiban, esős időben nagyon remegett, abban az esetben meg a vizes ruhánál még az is jobb lett volna ha nincs rajta semmi.


Tudom, most nem esik se az eső se hó, legalábbis itt, de idő még visszanő a szőre, szóval a későbbiekre értem.

2022. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutyának egy régi pulcsi ujjából is csinálhatsz ruhát amíg nem tudsz neki venni egyet.

Hidegben max 15 percre vinném ki ha olyan rövid a szőre.

2022. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyel ra pulcsit, lehetoleg kezes labast. Kóbordogs oldalarol tudsz rendelni. Nekunk innen van ruhank, a havam 1 orat is siman bir a hidegekben kint lenni. Eleg fazos,meg 10 eves is. De igy ruhaban jobban szeret setalni. Jobban birja.


Gondolom atomfilcesre volt ossze allva a szore azert tudta a kozmetikus rovidre nyirni.


Fesulni kellene es akkor nem kene tel kozepen rovidre nyirni.

2022. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!