Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális a kiskutyáim súlya?

Normális a kiskutyáim súlya?

Figyelt kérdés
4 hetesek a kutyik és négyen vannak. Az anyukája golden retriever keverék az apukájuk is nagytestű. Kinézetre elég dagiknak találom, megmértem és 3 kiló körül van mindegyik. Egy hete kezdtem el a hozzátáplálást (2szer kapnak naponta) és még szopiznak is. Normális, hogy ilyen dagik?

2022. jan. 16. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pici kölyökkorban mind dagi. Kb 2,5-3 hónapos kortól azért már érdemes odafigyelni hogy ne legyenek gömbölyűek, mert a növekedési szakaszban a túlsúly megterheli az izületeket, viszont túl vékonynak se szabad lenniük, ugyanazon okból, mivel növekszenek, sok tápanyagra és energiára van szüksége a szervezetüknek. Valahogy a kettő között kell eltalálni de azért ne aggód túl, csak s nagyon szélsőségek ne legyenek.
2022. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak kostolgatnak, vagy mar esznek rendes adagokat is? Csak mert azert tul etetni se kene oket, foleg, mert meg szopiznak is.
2022. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha ennyire sem értesz a kölykökhöz, hogy ilyen kérdés felmerül, miért kellett szaporítanod?
2022. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es mostmár kezdenek enni


3-as nem volt szándékomban szaporítani, az anyukájuk az utcán kóborolt mikor befogadtam, de akkor már úton voltak a kutyák, próbálom jól csinálni

2022. jan. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!