Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérzik a kutyám mit tegyek?

Vérzik a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Levágtam a körmeit jó rövidre és most vérzik az összes kis lábujját meg nyüszítget. Mit tegyek?

2022. jan. 16. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk vidd el állatorvoshoz, ha már ekkora idióta voltál...
2022. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem nagyon tudsz mit tenni, fertőtlenítsd. Ezért jobb az ilyesmit szakemberre bízni.

(Egyébként egyszer egy állatorvossal vágattam a kutyám körmeit, ő is hasonlóan elcseszte... Aztán fertőtlenítette, semmi mást nem csinált vele. Azóta mindig kutyakozmetikushoz viszem, nekik van ebben a legnagyobb tapasztalatuk.)

2022. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 qkker1 ***** válasza:
87%
Vidd orvoshoz, hamár ilyen birka voltál!
2022. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Orvos azonnal! El fog vérezni, ha nincs kezelve.
2022. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elcseszted, nem szabad sokat vágni a körmükből, ajánlom hogy legközelebb vidd kozmetikushoz, vagy pedig áztassad be a körmeit, mert akkor jobban lehet látni a határt.


Szerintem fölös állatorvoshoz vinni mert túl sok mindent nem fog tudni vele tenni. Fertőtlenítsed le és kötözzed be, egy fél óra múlva el fog múlni a vérzés, ha mégsem akkor állatorvos.

2022. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
De én nem is értem, elkezdted vágni, levágtál egyet, láttad hogy vérzik és azért levágtad ugyanúgy az összes többit is, hadd vérezzenek azok is? Miféle fajtája ez a hülyeségnek? Nyilván nem azért vérzik, mert jól csinálod...
2022. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan el se hiszem hogy vannak ekkora barmok a földön. A kutya nem ember hogy addig vágod a körmét ameddig akarod.
2022. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Rohadt szadista vagy!
2022. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem nezted meg, hogy a vererek meddig futnak.


Ezert nem kell hozzaertes nelkul levagdosni a kutya kormet.

2022. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

SEMMILYEN állat tartására nem vagy alkalmas.

Egy plüsst sem bíznék rád.

2022. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!