Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor hazajövök, a farkát sem csóválja meg, de ha a kerítés előtt simogatok egy macskát, vagy kutyát, akkor eszeveszetten tombol?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott egy "betolakodó" és kérded miért tombol? Gondolom nem lehet valami jól szocializált kutya.
2022. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csóválja meg a farkát viszont nem is fogad téged sehogy?

Illetve még mennyire szereti a társaságodat a kutya?

Nekem volt egy németjuhászom 12 évig. Az elején nagyon ugrálós volt, aztán ahogy öregedett annyira lett lustább. De amikor simogattam akkor nem éreztem azt rajta hogy nem szeretne vagyhogy kerül engem.

A farokcsóválás inkább az izgatottságot mutatja. Lehet hogy csak számított hogy hazajöttél és emiatt nem csóválta a farkát.

2022. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem csóválja a farkát.
2022. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert védi a területét, a rangsorban betöltött pozícióját, illetve a macskát akkor is megugatná ha nem lennél ott (csak ugyebár akkor nem látod).
2022. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
A macskát leginkább széttépné
2022. jan. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit foglalkozol azzal a kutyával? Gondolom nem sokat, ha ennyire nem kötődik hozzád. Minden nap kéne vele játszani, simogatni, szeretgetni.
2022. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván foglalkozok vele, különben minek tettem volna fel a kérdést szerintettek?


Minden nap elviszi valaki otthonról, 80%-ban én. Azonkívül is játszok vele, fésülöm, stb.

2022. jan. 19. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!