Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget kérek valaki tud...

Segítséget kérek valaki tud nekem egy olyan megbízható,segítségteljes személyt,tenyésztőt ajánlani aki kutyákkal foglalkozik? Pest megyében élek kertes házban, nagy udvar biztosítva. Negatív válaszokra nem vagyok kíváncsi!!

Figyelt kérdés

2 kutyafajta érdekelne elsősorban Argentin-Dog vagy

Barna Dobermann (Mindenképp Kan,és kölyök kutyus legyen).

Nem vagyok jártas személy abban hogy hol és kitől lehet szép egészséges kutyus vásárolni.

Mivel Pest megyében élek és sokat járok Győr-Moson-Sopron megyébe ill Komárom megyei szakaszon elsö sorban ezeken a környékeken keresgélek. Ha bárki bármit tud ezzel kapcsolatban az segítsen.



2022. jan. 19. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

A google hasznalata ugy latszik meghaladta a kepessegeidet:


[link]


[link]

2022. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1

Ez az oldal is a google-n van

2022. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es, a google kidob mindenféle találatot, szerintem a kérdezőnek olyan válasz lenne hasznos, akinek van tapasztalata, ismer megbízható tenyésztőt, egyik szomszédomnak tenyésztőtől van két kutyája (kistestű fajta, nem ilyen), jár kiállításokra a kutyákkal, és mesélte, hogy azért tenyésztő és tenyésztő között is nagy a különbség, nem mind lelkiismeretes, csak mert papíron hivatalosan csinálja.
2022. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen célra kell a kutya? Van munkadobermannos megbízható ismerősöm, de ha neked azért kell, mert de jól mutat otthon, viszont eszed ágában sincs vele heti 2 őv-re eljárni, IGP-zni, heti 7 nap dolgozni vele, akkor a legkevésbé sem ajánlom őt.
2022. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es Úgy látom a te képességeidet is meghaladta a kérdésemben szereplő "Negatív kommentekre nem vagyok kínáncsi" részlet.


3-as Köszönöm a válaszodat, igen pont ezért kérek segítséget mert attól hogy van papírja nem biztos hogy lelkiismeretes.

Ezért is próbálok másoktól segítséget kérni aki jártas mert nem szeretnék ilyenekbe bele esni aki csak azért tenyésztő hogy meglegyen a pénze vagy hasonló, és azon kívűl minden mást le....! :)

2022. jan. 19. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el egy kiállításra, és nézd meg a fajta ringjét. Ott tudsz érdeklődni, biztos szívesen mesélnek a kutyáikról.
2022. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!