Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka kutyád van?...

Kan vagy szuka kutyád van? Férfi vagy nő vagy?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok és kan kutyám van.
Férfi vagyok és szuka kutyám van.
Férfi vagyok és kan és szuka kutyám is volt/van.
Nő vagyok és szuka kutyám van.
Nő vagyok és kan kutyám van.
Nő vagyok és szuka és kan kutyám is volt/van.
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, gyerekkoromban a családi kutyáink mindig kanok voltak. Most első saját kutyámnak szukát terveztem tavaszra, de ősszel írt a tenyésztő, hogy visszamondtak egy kan kiskutyát, így őt hoztam el😃Nem bántam meg, imádom. Szerintem ha jól van nevelve és szocializálva egy kutya, akkor mindegy a neme. Állítólag a kutyák jobban ragaszkodnak az ellenkező nemű gazdihoz. Nem tudom, ez mennyire igaz, mindenesetre engem imád a kutyám.
2022. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Kan kutyám és nő vagyok.
2022. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
22%
Kár, hogy nincs nekem opció a kérdéseknél így nem szavazhatok. Kan kutyám volt Férfi vagyok.
2022. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, 2 kan és 1 szuka kutyám van jelenleg.
2022. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szúka blájt
2022. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
#5 az bljáty.
2022. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok és 2 kan kutyám van. Husky és németjuhász. Igaz, hogy sokkal jobban ragaszkodnak az ellenkező neműekhez. Nálunk ez nagyon látványos.
2022. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert az első kutyám menhelyes volt és lány, nagyon nagyon egy hullámhosszon voltunk, tökéletes páros voltunk.

Most egy rottweilert szeretnék, mert a kedvenc fajtám, úgy érzem ő lehetne a "következő Pocok".

Egyértelműen lányt szerettem volna először, de aztán elgondolkodtam és most nem tudom.

Mindig azt hittem, hogy azonos neműek között van ez a nagyon jó baráti kapcsolat, két fiú vagy két lány, mint az embereknél is, meg úgy láttam, hogy az előző kutyám is inkább az azonos neműekkel tudott nagyobbakat játszani.

De most olvastam, hogy a kan kutyák ösztön szerűen védelmezik a nő gazdájukat, maciskodnak, bújósak velük, a szuka kutyák meg a férfi gazdájuknak jobban behódolnak, jobban kötődnek, puncsolnak stb.

Nyilván ez nem ennyire egyszerű, én ezt kifejezetten rotikról olvastam.


Szerintem érzésre fogom kiválasztani az alomból, azt hozom el, amelyikkel a legjobban érzem majd ezt a kötődés dolgot, akár fiú lesz akár lány.

Mert én mindkettővel el tudom képzelni, az előző kutyám miatt éreztem először, hogy lányt szeretnék, de már mindegy.

Csak érdekeltek a válaszok, kb milyen az arány.

2022. jan. 20. 12:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2022. jan. 20. 12:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok kan kutyával.
2022. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!