Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátoknak mennyi és...

A kutyátoknak mennyi és milyen játékai vannak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Labdák minden mennyiségben (teniszlabda, focilabda, kutyalabda...), gumi csont, két féle rágó kötél
2022. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent vettem neki, mert próbálgattam, mi köti le, van, amit már elajándékoztam adományként vagy más kutyásoknak adtam, mert az én kutyámnak nem jött be. Ami maradt és tetszik is neki, bármilyen plüss, tömör gumi labdák, kötél frizbi, a gazdi elnyűtt zoknijába csomagolt szivacs labda, snacklabda.
2022. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre max 1 van elöl, és max 2-3-mal játszunk egy nap. Cserélgetem, így mindig izgalmas az új. Van amit nyertünk, így nem mindent vettem, van ami gyerekkori játékbók avanzsált kutyajátékká.


1 labda, 1 frizbi, 1 nagy vastag csomózott kötél, 2 műanyag "valamicsoda" :D, 1 nagy gumiállatka, 1 "golyós" kötél (a golyó része is kötél, ami egy 15-20 cm-es fogón csüng, ez az egyik kedvence, a másik az állatka)

2022. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kb 20-25 db

plüssök, labdák, sipolós játékok inkább, de lefoglalt egy szobamamuszt is.

2022. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 labda, 1 sípolós gumibot, egy másik sípolós akármicsoda, meg egy kötél
2022. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Rengeteg van, de inkább a zoknikat lopja és azzal alszik, a játékokkal nem foglalkozik
2022. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 az enyém is szereti a zoknikat lopkodni, meg pet palackokkal játszani😀De ő a saját játékait is nyúzza, plüssök, kötél, gumicsont, csörgős játékok, labdák minden mennyiségben…
2022. jan. 21. 11:07
 8/12 anonim ***** válasza:

2 kutyusom van, de 2 külön személyiség. Egyiküket sose érdekelték a játékok, még a másik imádja őket, apportozni is.

Eddig van neki:

Oroszlánplüss

Krokodilplüss

Másik kroki, de ez nagyobb fejű

Egy vastagabb kötél

Vékonyabb kötél

Házilag készített harapóhurka/munkához, feladatokhoz/

Van egy pici gumi labdája is, de az hidegen hagyja

2022. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Labdák (tenisz, plüss, foci, pattogó), kötél, kong, gumikarika, plüss kroki, ráncigálós akármi. Asszem ennyi. Bizonyos játékok nem neki valók, az mind tanulópénz volt. 😄
2022. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amennyit most hirtelen itt latok, 17db-ot szamoltam ossze, de van meg legalabb ennyi szerteszet :) Gumi vagy pluss, sipol vagy nem sipol, labda vagy figura, tok mindegy mindenfele van :)
2022. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!