Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény a DOGTRA elektromos...

Vélemény a DOGTRA elektromos nyakörvekről?

Figyelt kérdés
Behíváshoz vásárolnám. Jelenleg is remek a behívásunk és a kézbentarthatóság, tehát csak finomítani akarok rajta.

2022. jan. 21. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenekre van pénzed, nyugodtan.

Alap esetben nem venném meg. Ha behívható a kutya, feleslegesnek tartom.

2022. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Egyet vegyél magadnak is. Gusztustalannak tartom az elektromos nyakörveket és a használóikat is.
2022. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 vantel ***** válasza:
49%

Jó móka szadistáknak.

Amint ráérzel a lényegre, az időzítésre és a megfelelő gesztusra, semmi ilyesmire nem lesz szükség!

Régen én is használtam, kár volt.

Mókás amikor felugrik,jó időzítésnél. A kutyám imádta az emberkekit, mindig belefeküdt,ha talált. Lomtalanításkor a szakemberek mindig hagytak ott kupacokat.

Egyszer hagytam,hogy odamenjen,majd amikor fordította nyakát a matériához akkor adtam impulzust. Vicceset ugrott. Persze nem oldotta meg hosszútávon a gondot.

Kipróbáltam magamon is!

3-as fokozatig mókás, utána fájdalmas.

2022. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Én inkább a jutalmazással tanítanám a kutyát nem pedig ha nem csinálja büntetéssel.
2022. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A kérdésemet magára a "Dogtra" márkára szeretném kiélezni. :)


#4 Nem szeretnék kitérni a kiképzésemre, de használok pozitív megerősítést, dolgozok a kutyámmal. Jó a behívása is, teljesen a felvezetőjén van figyelme.

Én a vészhelyzetekre szeretnék felkészülni.

2022. jan. 21. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Most finomítani akarod a behívást, vagy vészhelyzetre akarsz felkészülni?

Eleve mit takar az, hogy finomítani?

Behívásnál leül eléd, vagy láb mellé? Vagy csak berohan eléd és kész? Ezzel érdemes az elején bíbelőrni hogy jól üljön be a kutya, mert később több bosszúságot okoz.

2022. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tovabbra is a marka erdekelne…


Mint feladat, jo es szep a behivasunk kivitelezese.


Nyilt terepen sokat treningezek erdo mellett, es bizony talalkoztunk mar ozzel is tobbszor. Telen eleg gyakran lejarnak ide. Nem figyel a kutyam rajuk, de engem megnyugtatna azert ha hozza lenne szoktatva az elektromoshoz. Mert hiaba jo kutya, akkor is csak egy kutya, es hibazhat.

2022. jan. 21. 22:15
 8/13 A kérdező kommentje:
Lejarnak mar egyebkent hozzank, egeszen a keritesig jonnek. Aranyosak, de koszonom… Nem kellenek ide :D
2022. jan. 21. 22:18
 9/13 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2022. jan. 21. 22:54
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Tehát a kutya tökéletesen behívható, de te szeretnél párszor áramot vezetni bele, mert miért ne. Kár, hogy anyádék nem ugyanilyen módszerrel neveltek.
2022. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!