Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem a kutyám?

Hogyan neveljem a kutyám?

Figyelt kérdés
Anyum takarítómániás és a kutyám 3hónapos lesz pár nap múlva.Még mindent megrág és mivel suli van nem tudok vele lenni és nem is tudok mindent elzárni tőle.Amit csak ér megrág(dísz tárgyak,száraz levél)egy benti York-i fiúról van szó....
2010. szept. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

OFF


Ezt már akkor tudhattad előre amikor vállaltál kutyát.


ON

2010. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Javaslom hogy szerezz be egy kutyákról, nevelésről szóló könyvet vagy beszélgess tapasztalt kutyatartókkal, mert a válasz nem 3 sor. Egyébként az érett, kiegyensúlyozott és következetes hozzáállás (mind a nevelésben mind egyáltalán) sokat segít hogy a kutyád is ilyen legyen.
2010. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a nyarat rászánhattad volna. az első hónap a legfontosabb a szocializáció során... esetleg kezdj el vele kutyaoviba járni...
2010. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen tájt cserélik a tejfogakat! Mindent rág emiatt meg amugy is mert mi mást csinálna! Vegyél neki speciális játékot erre a célra. Vagy vannak ezek a szárított bőr készítmények mindenféle formában. Még le is kötheti egy időre maszirozza az ínyét és segít a fogzásba.
2010. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
87%

jutalom falatokkal tanítsd, és fegyelmezd, nem nehéz, ajánlom figyelmedbe a natgeo-n megy egy sorozat, a csodálatos kutyadoki, csak ellesed a dolgokat, és megy az könnyen:D, nekünk lány yorkink van, és megtanítottam gurulni, puff-ra halottnak tettetni magát, ötöst, adni, állni, és a következő az lesz hogy hozzon nekem zsepit ha hapcizom:D:D

menni fog csak legyél pozítív, és magabiztos:D

2010. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kutyasuli hétvégén...:)
2010. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szija!ez egy angyon rossz kifogás hogy nem tudsz vele foglalkozni suli mellet.én is suliba járok 9.es vagyok és még is tudok foglalkozni a kutyámal eleget s, a kutyim tudja az összes parancsot meg szoba tiszta is már 100%-osan ugyhogy ez angyon rossz kifogás.nálunk én vagyok a rend mániás és az én kutyám ezért én válalom érte a felelöségeket,napi színten,seprek,fel mosok,porszivozok,isibe járok,fözök,mosok,s kutyát sétáltatok na meg tanitom őt.4 hónapos a kutyusom amugy.ha rág valamit mindig mond neki hogy fujj vagy mit csinálsz?!nem szabad,ezt meg tanitod neki és nem fog rendetlenkedni.jah és vegyetek neki mű bőr csontot mert azért rág egy kölyök mert jön a foga stb és valamin ugye meg vakarja a foginyét mert viszket neki ilyenkor,amugy meg az elött kellet egy kis kutyánál erre számitanod.valami kérdésed van írj vagy privibe nekem 8,és segitek örömmel.viszlát
2010. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!