Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A menhelyeken megbízhatóan...

A menhelyeken megbízhatóan végzik el az ivartalaníitast? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm az egyik menhelyen, aki el tudná intezni, hogy ingyen ivartalanítsák ott a kutyámat, állítólag jó a doktornő, nem volt még rá panasz. Most 5 hónapos a kuytus, ha most nem csinalájuk meg ott, akkor várnunk kell mert most sajnos nem telik rá, pedig én az első tüzelés elött szerettem volna. Szerintetek inkább várjak pár hónapot és csináltassuk meg rendelőben, vagy csináltassuk meg ott ingyen?
2010. szept. 9. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Namármost egyet nem értek. Ha azt se tudjuk, hogy melyik városban és hogy hívják, akkor látatlanban miért és hogyan mondjunk róla véleményt?
2010. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Menhelyes állatorvosok általában.
2010. szept. 9. 17:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a menhelyeknek a normális állatorvosok dolgoznak, szinte vagy teljesen ingyen...amúgy szép dolog, hogy ivartalaníttatni akarod a kutyád, de így egy menhelyes kutyától veszed el az esélyt :S
2010. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Milyen esélyt veszek el? Attól meg ugyanúgy ivartalanítják őket is, nem fogják senkinek se azt modnani, hogy ezt a kutyát viheti, de nem ivartalanítjuk, mert helyette ivartalanítottunk egy másikat. Tényleg nem értem ebben a logikát.
2010. szept. 9. 18:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem általában normálisan végzik el, de biztos van kivétel is. Amúgy egy rutinműtétről van szó, nem hinném, hogy valamit rosszul csinálnának. De azért konzultálj előtte, kérdezd ki stb. Ha szimpatikus, csináltasd ott.
2010. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kár, hogy nem érted...:S ...de mit gondolsz, a doki ingyen melózik ott és végtelen időben??? + a műtéti eszközök és anyagok sem ingyen vannak, ha a te kutyádra elhasználják az altatót és a kötszereket + a doki idejét, akkor egy másik kutyára nem jut ...
2010. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik előttem beírónak, sanszos, hogy ezzel egy menhelyi, gazdátlan kutya kerülne hátrányba. Én inkább gyűjtenék egy kicsit, akkor is, ha emiatt csak a tüzelése után tudnám megműttetni.
2010. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ne essünk már túlzásokba ez akkora butaság, hogy emiatt majd más kutyát nem műtenek meg! Midnen kutyát ivartalanitanak ott, egyiknek sem származik semmilyen hátránya abból ha a doktornő szivességből megcsinálja az én kutyámnak is, mondjuk a munkaidején kivül.Ha például én a kuytámat nem az utcáról mentettem volna meg, hanem valaki beviszi oda, és én onnan fogadom örökbe? Akkoris elvette volna más kutyától a lehetőséget?

Nem ezekre a vad elképzelésekre voltam kiváncsi, hanem arra, hogy elég megbízhatóak e ezek az orvosok.

2010. szept. 9. 19:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom, hogy más kutyától venné el a lehetőséget. Minden jobb menhelyen ivartalanítva adják oda a kutyákat, mindegyiket! Nincs ilyen, hogy elfogyott a pénz, úgyhogy x kutyát nem ivartalanítják és úgy adják örökbe. Amúgy lényegtelen, hogy menhelyi-e a kutya vagy sem. Az a fontos, hogy minél több legyen ivartalanítva és ne szülessenek utódok.
2010. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz köszönom!
2010. szept. 9. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!