Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya ivartalanítása...

Kan kutya ivartalanítása pesti agglomerációban mennyi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell hogy mondjam - bármennyi.


Ismerek olyan rendelőt, ahol 35.000 meg olyat is, ahol 15.000 ugyanaz a kutya.


De a kérdésben nem írtad, mégis hány kilós állatról van szó, ami azért sokkal többet számít, mint az hogy hol műtettnéd.


Ma már az hogy agglomeráció, vagy vidék nem garantálja azt, hogy olcsóbb is lesz, mint a fővárosban.

2022. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 kg a kutyám és 33.000 volt mindennel együtt Vácon. De igen, a súly sokat számít. Amúgy ha jól tudom tavasszal egész sok állatklinika csinál ivartalanítási akciókat.
2022. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ma már az hogy agglomeráció, vagy vidék nem garantálja azt, hogy olcsóbb is lesz, mint a fővárosban."


Sőt. A konkurencia hiánya nagyot tud dobni az árakon, illetve az agglomeráció is mit takar... Diósdon 5 egység, Pesten 3-4, Pécelen 2 egység ugyanaz a beavatkozás. A legtöbb szolgáltatónál máshogy fog a ceruza, van ami érthető, van ami gusztustalan, de ez van. Ja, és lehet, hogy az olcsó a drága... Felszereltség, szakértelem. Vannak felbecsülhetetlen szakértelmű állatorvosok, azok kérjenek is többet, én meg meg fogom fizetni, és vannak a kártékonyak akik ingyen se kellenének.

Bocsi kérdező, elkanyarodtam, annyit tudok releváns válasznak, hogy sok rendelőnek van árlistája a neten, random válassz ki helyeket és képet kapsz.

2022. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35 kilos kan kutya 50 ezer volt.
2022. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagykovacsi - dr Poor Peti ... 30-35 ezerre emlekszem, de egyreszrol orias kutyam van, masfelol pedig diszplazia szures is benne volt (rontgen).
2022. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jól felment az ára. Tudom, hogy az agglomeráció már szinte drágább Pestnél, csak kíváncsi voltam, mennyire számítsak. 3-4 kg között lesz a kutya, mikor viszem. Akkor gondolom 15 ezer körül lesz? Vagyis ha annál drágább valahol, akkor keresek olcsóbbat :D
2022. jan. 24. 16:45
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

15 ezer ennyire megvagna? Ne mar kerdezo! Egyszeri koltseg, mar reg ossze lehetett volna gyujteni, nem?

Talan nem az arat kene nezni annyira, hanem azt, hogy jo szakemberhez keruljon.

Nyilvan ha 4 kilos kutyara azt mondjak, hogy 50 ezer, az sok, de en nem ezen sporolnek elsosorban, mert nekem fontos, hogy jo kezekben legyen a kutya, megiscsak egy mutetrol van szo.

2022. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6# Ne keress olcsóbbat, ha van olyan hely amiről nagyon sok jó ajánlást kapsz akkor oda. Ekkora összegnél nem lehet nagy a különbség. Nem akarok a zsebedben turkálni, de 15 vagy 25 egy ilyen előre tervezhető műtétnél mindegy. Fentebbi válaszoló írta a tavaszi ivartalanítási akciót, az nagyon jó ötlet, ha fogod a pénzt. De ott is a jó helyet válaszd!
2022. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8 ja persze én is úgy értetettem, hogy ha mondjuk valahol 35 ezret mondanak, akkor biztos nem ott műttetem, mert ezek szerint annyiért egy óriási kutyát is megműtenek. Ha 25 ezer, az még belefér, ha tényleg jó hely, ez nyilván nekem is fontos szempont, csak nem akarom, hogy pofátlanul le legyek húzva. Ezért tettem fel a kérdést.


#7 ha ennyire tudni szeretnéd, már így is egy fél vagyont költöttem a kutyámra, százezrekért vettem törzskönyvvel, megvan minden opcionális oltása is, barffal etetem, járok vele kutyasuliba, van kismillió játéka, szóval képzeld el nekem nagyon nem mindegy, hogy 15 ezer vagy 45. Nem vagyok milliomos, de amint látod, így is mindent megadok a kutyámnak, szóval ne turkálj a pénztárcámban.

2022. jan. 24. 17:09
 10/18 anonim ***** válasza:

Senki nem turkal a penztarcadban, nyugodj mar le. Te irtad, hogy 15 ezernel inkabb olcsobbat keresnel, en erre irtam, hogy nem ezen kene olyan nagyon sporolni, egyszeri koltseg.

Nem kell 50 ezerert muttetni egy par kilos kutyat, mert az lehuzas, de nem ezen kell sporolni minden aron szerintem. Mert ez egy mutet, meg ha rutin, akkor is es nem art, ha jo kezekben van.

De en arrol nem tehetek, hogy nem engedheted meg magadnak a fajtatiszta kutyat, ha itt sirsz az ivartalanitas miatt. Mert ezek szerint erodon felul koltekeztel es az egyik legfontosabb dologra alig jut.

Hat igy jartal.

2022. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!