Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Real Nature Wilderness maxi...

Real Nature Wilderness maxi junior?

Figyelt kérdés

5 hónapos nagytestű kölyöknek adható?

Nem sok a 31% fehérje?

40-50kg lesz, most 22kg


2022. jan. 25. 08:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Most akciós és jó véleménnyel vannak róla, ez tartalmazza a legkevesebb fehérjét a RNW tápjai közül.
2022. jan. 25. 08:26
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Adható igen, csak a táp váltás legyen fokozatos, mert a real nature tápoknak magas a hústartalma és ha eddig gyengébb minőségű tápot kapott megterhelheti a gyomrát. Remélem tudtam segíteni, további szép napot! :)
2022. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát,igazából egy kicsit sok az a 31%

27-30 közt szokott lenni az optimális érték nagy kutyára,de ha etetni fogsz vele úgyis meglátod,hogy tolerálja-e a kutyád szervezete vagy sem.

Ha túl gyorsan növekszik,hízik annak ellenére is hogy mozgatod akkor korai,sok neki.

(Sokat számít az az 1%,minden falatban az 31% fehérjetartalmat takar,azaz több mint a negyede fehérje egy tápszemnek.)

2022. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vettem próbának.

Akkor is sok a 31%, ha rengeteget mozog, fut?

Kinti-benti. A kertben van kb. 4 órát, és 1x2 órát sétálunk póráz nélkül erdőben, mezőn.

2022. jan. 25. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat mozog nem hiszem,hogy ártani fog,majd te is látod szerintem ha még sok a fehérje.:)
2022. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!