Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik napi nagyon sok időt...

Akik napi nagyon sok időt töltötök a kutyával nektek szerencsétek volt és ennek ellenére is sokat kerestek vagy lemondtok az állatokért cserébe?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én home office-ban dolgozok, már nem is váltanék bejárós munkára, akkor sem, ha többet fizetne. Így nem kell utazgatnom, sok időm van magamra és a kutyámra is. A fizu is jó.
2022. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Relative sokat vagyok veluk, 1 napot dolgozom, 2-t nem es igy tovabb, de nincs unnepnap sem. Fizu egesz jo, nem valtanek masik munkara. Parom pedig teljesen itthonrol dolgozik sajat vallalkozasban. Igy hozta az elet, ezert mertunk bevallalni igazabol 2 kutyat is.
2022. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lemondtam, de egyáltalán nem bánom. Örülök hogy olyan sokat lehettem a kiskutyámmal, amíg élt.❤
2022. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresek sokat vagyis, ha máshol dolgoznék egészen biztos több lenne fizu. Viszont itthonról dolgozom, saját időbeosztás szerint, az a lényeg hogy a határidőn belül meg legyen az adott feladat így bármikor le tudunk menni sétálni meg egész nap a kutyámmal vagyok. Nekem így pont megfelelő.
2022. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel lakasban lakok igy ezaltal csak annyit nem vagyok veluk mig dolgozok, boltba szaladok el.


Reggel es munka utan setalunk. Plusz 23korul utolso pisi kakira leszaladunk, de az csak egy 15 p.


Hetvegen meg kirandulas, trening, kutyafuti, meg tobb seta. Vagyis inkabb hosszabbak :) mivel nem rohanunk sehova. Hetkoznap reggelunk mindig ki van szamolva a munkaba indulas miatt.

2022. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt aranylag jol keresek :)
2022. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Sajat cegben te osztod be az idod.
2022. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én jó egyetemet végeztem, építettem tudatosan a karrieremet fiatal koromtòl, így mára eljutottam oda, hogy jól keresek és itthonròl tudok dolgozni. Kecske is, káposzta is (lekopogom, maradjon is így ;) )
2022. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan mondás, hogy "munkával nem lehet pénzt keresni". Otthonról irodai vagy valamilyen kreatív, művészi munkákat lehet csinálni és ezek általában jobban fizetnek, mint pl az operátori állások, ahol ugye a szalagot nem tudod hazavinni.


Egyébként nekem szerencsém volt, egyetemre járok és jött a kovid, ami hozta a távoktatást, aminek következtében be tudtam vállalni egy olyan (kutyás) munkát, ahova a saját kutyámat is vihetem. Ebből mondjuk meggazdagodni nem fogok, de más diákmunkával sem keresnék többet.

2022. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
#9 ez a mondás inkább arra vonatkozik, hogy passzív jövedelemből, lakáskiadásból, befektetésekből, saját céggel lehet meggazdagodni :D Otthoni irodai munkával azért nem leszel kőgazdag(én nettó 360-at keresek), de kényelmes, sok szabadidőd marad és azért nem kell megpusztulni a sok munkában sem.
2022. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!