Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesti soroksari OBI...

Budapesti soroksari OBI beenged-e kutyaval soppingolni?

Figyelt kérdés

Par eve voltam ott a kutyammal es nem engedtek be,arra hivatkozva,h kutyat tilos bevinni.


Ma lattam egy kutyat a kerti reszlegen es az eladokat megkerdeztem: allitasuk szerint lehet kutyaval jonni. Engem meg 1-2 eve elkuldtek.


Mi a tapasztalatok? Ki mikor volt ott kutyaval?

Hazirendet nem talaltam sehogyse ahonlapon.


(A kutyam mindenhol csondben van,jol nevelt. Barmilyen boltban megallja ahelyet,nem hoz ram szegyent. Idomegtakaritas miatt erdekelnek a valaszok.)


2022. jan. 26. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ott kérdezd meg
2022. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Próbálld újra meg,szerintem engedni fogjak
2022. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A kerti (kinti) részlegen lehet hogy lehet kutya (ha van külön bejárat). Amúgy Obiba nem lehet kutyát vinni, még matrica is van az ajtón.
2022. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kerti reszleg az uveggel fedett. A kerteszeti cuccok vannak ott. (Elnezest,lehet,pontatlanul fogalmaztam.)


Erre en is gondoltam,h a kerteszetibe engedik ,a tobbi reszre nem. Majd legkozelebb figyelem az ajtot. Legutobb par honapja meg nem lehetett. Ezert lepett meg a kutyalatvanya tegnap a kerteszeten. Az is belter velemenyem szerint.

2022. jan. 27. 03:40
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig viszem a kutyát az OBI-ba. Annyit mondtak, hogy legyen ölben és akkor bevihetem.
2022. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A zuglói beenged,a soroksári nem biztos.

Függ attól is,hogy mekkora a hely,árulnak-e állat felszerelést és hogy egyáltalán ki van-e téve a kutyabarát hely tábla,vagy kutyát bevinni tilos van-e kint.

Az se mindegy sokszor,hogy mekkora.közepes vagy nagy kutyákat jellemzően csak akkor engednek be,ha segítő kutya.(vak vezető,terápiás,vagy szolgálati kutya)


A Praktiker pl már kutyabarát helynek számít,oda biztos beviheted mert ott én is voltam.

2022. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kosz! Nem olbeveheto meretu :D


Nagydarab, eros, jolnevelt kutya. Nem ugat,nem ugral,nem nyul semmihez.


Szamomra idegesito,h a kismeretu neveletlen buta kutyak bemehetnek. A jolnevelt nagy kutyak meg nem,mert egyes hulyek megilyednek toluk. Ezzel az erovel tiltsak ki a tekintelyt parancsolo nagy eros ketajto szekrenyek (ember) bejovetelet is. :D

2022. jan. 29. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik neveletlen,nem kell leszólni őket csak mert bemehetnek,praktikai okai is vannak.Kis helyet foglalnak,szűk sorok közt is elférnek,sorban álláskor se csapnak le semmit a farkukkal,ha bármi van gazdi ölbe kapja és nincs láb alatt.Csúnyán hangzik,de a gyerekekért sincsenek oda,mikor rohangál a totyogó a sorok közt.Mert ha véletlenül felboritod akaratlanul is te vagy a f*sz hogy nincs szemed hátul,nekik van pl a nagy tologatós kosár vagy sok helyen az a műanyag szülőkaros tolókocsi,kutyának sajna nincs.:D


Ha jól nevelt is nagy darab,csóvál,valamelyik nyálzik,érthető ha nem akarnak utána takarítani.

De kérdezd ott meg,az állat részlegre szinte biztos hogy beviheted :))

2022. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
38%
Nem. És ez így is van rendjén. A kutya nem vesz barkács-terméket. Értem én, hogy ez gáz a XXI. században, de vidd el valamelyik trendi kutyusos boltba és vegyél neki 3 kg öko-bio szupertápot 7.499,- Forintért és helyreáll a világ rendje! :)))
2022. júl. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!