Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem nem való kutya...

Csak szerintem nem való kutya vagy macska egyedül élő nyugdíjas néniknek ? Csak én vettem észre azt, hogy a kutya megtanulja, hogy a gazdájának nem kell szót fogadni, mert úgyse lesz következménye ?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy az egyedül élő nyugdíjas nénik, ha akarnának, akkor sem tudnak parancsolni kutyáiknak. Sőt láttam én már nyugdíjas bácsit is bénázni, mert ugye a kutya a saját gazdáját jól ismeri, ha a gazda tesz semmit határozottan, akkor csend sem lesz.

2022. jan. 26. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, így van, kutya, nem való egyedül élő öregembernek.
Nem így van, mert a nyugdíjasok mindig határozottak és sokat futnak a kutyáikkal.
27 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
90%

C. Nem, te vagy a korlátolt, mert attól, hogy valaki idős és nem tud futni a kutyával, még érthet az állatokhoz és a nevelésükhöz. Pont annyira, amennyire egy fiatal is lehet totál balfék, autoritás nélküli gazdi.


Szóval provokatív troll vagy, aludj inkább.

2022. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Az olyat se szeretem, amikor panaszkodik valaki, hogy allergiás a macskaszőrre, ezért nem engedi be a házba, de azért mégis tart macskát. Ezzel a dologgal az a baj, hogy aki allergiás, az kint az udvaron sem fogja simogatni a macskáját, mert szőrös lesz mindene, amit aztán bevisz.

Láttam olyat, hogy a macska gyorsan bement a házba, amikor nyílt az ajtó, a gazda megfogta, kidobta, a macska elesett aztán "Jaj, bocsánat." Mert ugye egy nyugdíjasnak fáj mindene nem tud hajolni, csak dobni.



Nekem az a véleményem, hogy kéne egy törvény vagy valami, hogy akárki ne tarthasson állatot.

2022. jan. 26. 23:11
 3/52 A kérdező kommentje:

Ember vagyok.

Troll a Harry Potterben volt.

2022. jan. 26. 23:12
 4/52 A kérdező kommentje:
A cigányokról nem is beszélve, akinél még kerítés sincs, a kutya egész nap az utcán.
2022. jan. 26. 23:15
 5/52 A kérdező kommentje:
Egyes, azért tegyük már hozzá, hogy a legtöbb idős ember nem ért hozzá, kivétel pedig mindig van. Ezért kéne megfelelő törvény vagy rendelet vagy szabály és rendszeres ellenőrzés.
2022. jan. 26. 23:18
 6/52 anonim ***** válasza:
81%

"Ember vagyok."


Hát ez elhamarkodott és meggondolatlan kijelentés a részedről...

2022. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Tévedsz, elhamarkodott és meggondolatlan kijelentéseid neked vannak, amiket moderátorok figyelmébe ajánlottam.
2022. jan. 26. 23:25
 8/52 anonim ***** válasza:
81%
😂 Jaj de gyenge provokátor vagy...😂😂😂 Aki mimóza, az ne menjen botnak.
2022. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, neked meg az internet hozzáférés nem lenne való, hogy ne tudj hülyeségeket írogatni
2022. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Látom mindenki, azt választja, hogy sokat futnak a nyugdíjasok a kutyáikkal. Jó vicc, csakhogy én komolyan kérdeztem.
2022. jan. 26. 23:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!