Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek lakásba?

Milyen kutyát vegyek lakásba?

Figyelt kérdés
Három kutyánk van, 2 az udvaron egy pedig a házban. A lentieket inkább a család felnőtt tagjai gondozzák, a fentit pedig én és a testvérem. Mindketten sulizunk még, ezért gondoltuk hogy szeretnénk mégegy sajátot a házba hogy ne legyen teljesen egyedül órákon keresztül. Kicsi vagy közepes termetűben gondolkoztunk, tesóm egy westiet szeretne én viszont nagyobbat. Naponta többször is tudunk sétáltatni, mindketten imádunk kutyákkal foglalkozni és a szüleink is segítenének kölyökkorban. Az udvarunk nagy, le tudnánk kellőképpen mozgatni és pisilni, kakilni is odamehetne sétákon kívül.

2022. jan. 26. 23:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
plüss
2022. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
51%
Máltai selyemszőrű! Semmi szőr nincs utána mert nem vedlik! Nagyon tiszta kutyusok.
2022. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Semmilyet, komolyan 3 kutya nem eleg? Foglalkozzatok a meglevokkel.
2022. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Ott van a másik kettő, velük is foglalkozhatnátok. Amúgy ne vegyetek, gondolom nincs pénzeket igazi fajtakutyára (szapis, oldatban (fertőző)beteg keverékért meg hülye aki fizet) és sejtem a szüleitek nem fizetnének ki többszázezret egy 4. kutyára is. Fogadjatok örökbe ha feltétlen kell egy, de én egyáltalán nem javaslom amúgy. A másik kettő se érdekel titeket, az újat is megunnátok, ahogy gondolom a mostani bentit is, hiszen ezért akartok mégegyet.
2022. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy szóval is mondtam volna hogy nincs foglalkozva a lenti kutyákkal, írtam hogy azokért a szülők felelnek, így lett megbeszélve. Fajtiszta kutyáink vannak, 4es nem tudom honnan szedted hogy nincs pénzünk, a családunk mindig is kutyás volt és többen voltak. Nem a szüleink fizetnének, egy ideje gyűjtjük a pénzünket mindketten, összegyűlt már annyi hogy akár egy 100 akárhány ezres kutyának tudnánk állni a tesómmal az oltásokat és a többit is. Nem kioktatást kértem, hanem javaslatokat.
2022. jan. 27. 00:05
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

100 akárhányért még mindig leginkább csak szapisak vannak, esetleg 150-ért 8-10 hónapos németjuhászok, de lakásba való kis termetűt nem kapsz, mint mondtam legfeljebb keveréket, mindenféle egészségügyi szűrés és egyéb, teljesen alapvető dolog nélkül. Uszkár keverék pl 2-300-ért is van...


Én sem mondtam hogy senki nem foglalkozik velük, csak azt hogy ti nem. Pedig ugyanolyan kutyák, valszeg okosabbak is mint egy kistermetű.

2022. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Tegyük félre a pénz témát, nem erre vagyok kíváncsi, tisztában vagyok a költségekkel, mint említettem a kutyáink fajtiszták, jártasak vagyunk ebben. Az összes kutyával foglalkozva van, egyértelműen mi sem szarunk a lenti kutyákra.


A kérdésem, hogy milyen kutyát vegyek a házba?

2022. jan. 27. 00:21
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
Plüsst.
2022. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is plüsst.
2022. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
Vagy hintalovat.
2022. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!