Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire nehéz az Illatos...

Mennyire nehéz az Illatos útról örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpi lett egy 7 hónapos még nem örökbefogadható bull típusú kutyus.
2022. jan. 28. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz. Annyi ha van másik kutyád, akkor be kell vinni. De előtte kérdezd meg, mert lehet hogy azt fogják mondani egyáltalán nem jön ki más ebbel.
2022. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem ott hagyni, hanem megnézni, hogy kijönnek egymással, vagy sem :D .
2022. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásod, megnevettettél, elképzeltem a “cserét” :D

Igen az fontos nekem is, hogy legyen ilyen opció, ugyanis van egy 6hónapos kutyám, mindenképpen kettőt szeretnék és sikerült találnom egy szintén fiatalt, talán vele még nem lesz annyira nehéz, bár nyilván nem tudjuk mit élt át a 7 hónap alatt, de szép és jó húsban van.

2022. jan. 28. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Akkor minden esetben kérdezd meg őket előtte, hogy kijön e más kutyákkal, mert az ott lévő bull típusú kutyák közzül a legtöbben nem bírják az állatokat.
2022. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemész,kiválasztod,haza viszed.Én is onnan szeretnék befogadni,és én is bull típusút,de én kicsit idősebbet keresek. :)
2022. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Mi is onnan fogadtuk orokbe a felnott bull tipusu kutyankat a meglevk ellenkezo nemu torzskonyves bull kutyankhoz. De elozoleg elvittuk a meglevot ,h meg an-e az AZONNALI szimpatia. Igen,rogton jatszottak.


Nem akartunk kolykot,mert az komolytalan meg jobban rag. De meg ugyis felelossegteljesebben teljesiti a parancsokat,mint a vadaszkutyak egesz eletukben.


A legjobban szofogado kutyank az illatosrol hozott bullunk. Egy zseni.


Volt kerdoiv meg elbeszelgetes az illatoson.

2022. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Az illatoson megmondjak,h kire mire tamad egy kutya vagy kivel jon ki jol.

A mienknel is bejott.


Tetsztelik oket es leirast wdnak a kutyarol.


Kerj szivferegtesztet is,h tudd adni a next guard spectrat.

2022. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. A vadászkutyáknál nem szempont, hogy mindig engedelmesek legyenek. Náluk az fontosabb, hogy önállóan tudjanak dolgozni. Vannak kivételek, mondjuk a vizsla.
2022. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!