Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen otthon található ételt...

Milyen otthon található ételt adhatok egy kiskutyának?

Figyelt kérdés

Fél órája találtam egy kiskutyát a lépcsőházunk szeméttárolója mellett. Még kölyök. Szegény csak gubbasztott egy helyben. Biztos, h kóbor kutya, mert nagyon koszos a bundája.

Nem volt szívem ott hagyni ezt a pici állatot. Felhoztam magammal de most meg vagyok kicsit lőve, mert soha nem volt kutyám, azt sem tudom hirtelen mit adhatok neki enni amivel nem ártok.

Segítsetek légyszi, minden hasznos infó jöhet, olyan is ami számotokra egyértelműnek tűnik.



2022. febr. 3. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora lehet? Ha tudsz linkelj képet! Ha nagyon kicsi akkor kecske/laktózmentes tej, ha nagyobb, akkor tasakos macska/kutyakaja. Kérdezz körbe a lépcsőházban, hátha tud valaki segíteni
2022. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, minden elismerésem Neked :) Tehéntejet ne adj neki semmiképp,vizet itass vele, talán valami főtt husival..A környékeden semmiképp se tudsz Neki egy kis tápot szerezni? Arra is figyelj,hogy valószínű félénk még,hiszen minden ismeretlen Neki,adj időt hogy bátorodhasson veled szemben.
2022. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek abban igaza van hogy jó lenne valami támpont,hogy meglehessen saccolni a korát és a fajtát.
2022. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem már nem cicizik. 3-4 hónapos talán. Fogalmam sincs, hogy hogy került ide egyedül. Még valamikor ősszel láttam a vasútállomás környékén egy vemhes kóbor kutyát. Lehet az ő babája, mert színre egyezik és túl sok kutya nem kóborol a városban.


Abban a panelben amiben én élek senki nem tart kutyát, szóval sajnos senkitől nem tudok kérni normális kaját. Ezért gondoltam, hogy valami itthon lévő ételt adok neki holnapig. Különben milyen márkát vegyek majd neki? Kell száraz meg tasakos is?

Van itthon nyers csirkemellem, azt ha megfőzöm az jó? Sót nem rakok a főzővízbe ugye?


Inni kapott már vizet, de még egyelőre nem nyúlt hozzá. Remélem nem beteg, mert túl sokat nem mozog, csak ül.

2022. febr. 3. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Mivel az írod, kóbor, gyanítom nem olyan pici már korban, hogy tápszer kelljen neki. Biztos éhes, nézz szét a hűtőben, felvágott, májas, virsli, maradék mehet neki, hosszútávon nem, de mára megteszi.

Esetleg főzz neki gyorsan egy kis húst vagy kérj meg egy szomszédet, hogy adjon némi kutyatápot. Holnap meg elugrassz neki kajáért. Aztán el kéne vinni állatorvoshoz.

2022. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Írod van egy kis csirkehúsod. Az így nagy hirtelen jó, esetleg ha van mellé egy kis rizs, amivel összekevered, az még jobb. Aztán holnap majd vegyél neki tápot, azt adhatod az elején áztatva is, napi 2x, vagy 3x.
2022. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz vidd el, amint lehet!
2022. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!