Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon a kutya meg tudja...

Vajon a kutya meg tudja emészteni az alább linkelt képen látható szatyortípusból lerágott darabot/darabokat?🤔

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2022. febr. 4. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik link sem jó..

Mindenesetre ha nem sokat evett belőle, akkor simán ki fogja kakálni.

2022. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2022. febr. 4. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Textilt? Ha szerencsétek van, kijön a másik végén. Ha nem akkor annak elég észrevehető jelei lesznek (kakilni próbál, de nem tud, sok vizet iszik, hányni akar, de azt sem sikerül), és azonnal irány az orvos.
2022. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Textiles" igen, de olyan ami könnyen tépődik, nem tudom milyen anyag ez. Tegnapelőtt este történt. Eddig nem jött ki, illetve egy kis darabka igen, de annál jóval több hiányzott a szatyorból. Eszik, iszik, kakil rendesen, eddig. Voltunk orvosnál vele, de nem tapasztalt ő sem semmilyen "rendellenességet", szerinte ki fog az jönni. De nem nyugodtam meg:/
2022. febr. 4. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami baj lenne, az ennyi idő alatt már látszódna. Egyik kutyám mikor még kicsi volt, megevett egy műanyag nadrággombot, kb 1 óra múlva már hányt, meg minden baja volt. Doki adott neki szurit, és nem sokkal később kikakilta.

Ha ennyire régen történt akkor megnyugodhatsz, semmi baja nem lesz.

2022. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Sajnos a lenyelt idegen dolgok tudnak elzáródást okozni a belekben akár hetekkel, hónapokkal később is. Ügyelni kell rá, hogy a közeljövőben ne tudjon semmi ilyet megenni, mert ha ne adj'Isten az előző is bent marad, majd kerül rá még más is, az elég komoly bajt tud csinálni.

Mikor nálunk volt legutóbb ilyesmire gyanú, akkor mesélte a doki, hogy volt egy kutyájuk, ami egy komplett gumicsirkét evett meg, de volt annak egy merev műanyag csőre is. Na most a gumicsirke kiürült a széklettel, arról pedig a gazdik nem tudtak, hogy a csőre bent maradt. Na ez a kis csőröcske közel fél év után okozott akkora galibát, hogy a bél egy részét el kellett miatta távolítani.

Az enyém kinyitotta a wc ajtót, kiborította a kukát, majd megevett legalább 4-5 tampont. Ami túl azon, hogy roppant gusztustalan, még nagy ijedtséget is okozott. Kb. 3 nap alatt tojta ki őket.


Egyelőre én nem aggódnék a helyedben, csak figyeld a kakit, szerintem 1-2 napon belül kint lesz a többi darabka is. Egyet ne tegyél, ne próbálj semmiféle hashajtó szert adni neki.

2022. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodni szerintem csak akkor tudnék, ha tudnám, hogy kint van nagyjából az összes amit lenyelt. Ugye azt sem tudhatom mekkora darabokban kerülhetett bele. Tulajdonképpen az eset utáni első kakiban volt egy kis darabka, s azóta volt 4x kaki, és azokban meg semmi. Nem értem. Amúgy mindig figyelve van -pont az ilyen dolgok elkerülése vègett. Most is véletlenül került hozzá az a szatyor, behúzta a szobakkennelje rácsán, sajnos nem vettük észre, hogy le volt esve a táska:( Ráadásul kistestű kutya -francia bulldog. Csak bíztam benne, hogy hàtha ez olyan anyag lehet, amit a gyomornedv "feldolgozhat", és azért nem jön ki belőle láthatóan...és hátha volt valaki kutyusának ilyen "vacsorája" már...
2022. febr. 4. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,de egyben ki fogja kakilni.
2022. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaa az tudom melyik anyag lesz.Az könnyen bomlik,lehet hogy megemészti.Majd kiderül.:D
2022. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!