Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle hogy viszonyul a...

A beagle hogy viszonyul a macskához? Ha egész pici kora óta együtt lesznek jól kijönnek majd?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutya jól kijön a macskával,ha kezdetek óta szoktatva van hozzá.

A Beagle ugyan vadászkutya,de nem préda állatot teszel mellé hanem egy másik ragadozót,így ez teljesen rendben van.

2022. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A beagle barátságos kutya egyébként is, többnyire jól kijönnek más kutyákkal, macskákkal (tapasztalat szerint). De amúgy is igen, ez nem annyira fajtafüggő, hanem úgy általánosságban véve, ha kiskoruktól össze vannak szoktatva, akkor mindegy, hogy milyen kutyáról van szó, valószínűleg jól meglesznek.
2022. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, eddig a cicám nem szerette a kutyusokat remélem ez változik majd. 😊
2022. febr. 4. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem volt egy angol cocker spániel kan, egy burma-sziámi-házi keverék kandúr, és egy beagle kan.

A spani voltlegelől az állatok között, a macskával a legjobb haverok voltak, együtt aludtak, stb.

A beagle volt legalul. Szegényt úgy ütötte-verte a macska, hogy néha már én sajnáltam...


Abszolút megadó, omega jellem volt a beagle, de emellett rosszcsont is. Sokszor kihúzta a gyufát....


Mind a 3 ivaros volt, de a látszat ellenére nagyon szépen éltek együtt. Szépen megvolt a sorrend, én voltam a falkavezér.

Egy pillantásom elég volt a spánielnek.

2022. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Na az viszont már más tészta,ahogy a kutyának úgy a macskának is tudnia kell kijönni a kutyával ahhoz,hogy ez működő képes legyen.

Megölni nem tudja,de csúnya sebeket ejthet rajta tök feleslegesen.


Ha tudod hogy a macska nem jön ki a kutyákkal akkor ne vigyél oda kutyát..

Ahogy macskával rossz viszonyban lévő kutyához se viszel macskát.

2022. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem esett rajta seb soha... Azt nem hagytam volna. Inkább pszichológiai hadviselés volt, amit a macska folytatott. Fizikailag nem sérült meg a beagle soha. De pofonokat kapott.
2022. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Együtt élt a spániel és a macska. Imádták egymást....
2022. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!