Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eszkuláp Állatvédő Egyesületrő...

Eszkuláp Állatvédő Egyesületről személyes tapasztalat? Pozitív, negatív is jöhet

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a kommunikációjuk nem szimpatikus.
2022. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Erőszakosak,támadóak és tulajdonképpen ugyan olyanok mint a többi alapítvány."nézd szegény buksi szemeit,és küldj pénzt.sokat szenvedett,gazdira van szüksége és jól jönne a pénz."

Ha valami történik ők az elsők akik nagy mellénnyel előre állnak szidkozódni,tömeget hergelni és támadni.


Nagyon sok alapítvány már külön kéri,hogy ne használják a komment szekciót senki szidalmazására,ezek meg? Még sokszor a kommentelőkkel is vitába szállnak..


Én őket nem kedvelem ilyen szempontból.

2022. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alex Fly ***** válasza:
65%
Csak jókat tudok róluk mondani. A mi kutyusunk is tőlük van; a mai napig tartjuk a kapcsolatot...
2022. febr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

En azzal a reszevel nem foglalkoztam/ foglalkozom, hogy milyen a kommunikaciojuk, talaltam naluk egy kutyust, jelentkeztem erte, megkaptam.

Nagyon kedvesek voltak, nagyon hamar ment az orokbefogadas meg ugy is, hogy en az orszag masik felen elek.

A “mentorom” is iszonyatosan kedves, segitokesz, nem tudok egy rossz szot se mondani rajuk.

2022. febr. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%

Biztos szeretik a kutyákat, de több pozitívat nem tudok elmondani róluk.

Én szeretnék kutyát örökbe fogadni, körbejártam a témát, de messze a legellenszenvesebb állatmenhely.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem olvastam róluk véleményeket, mielőtt felveszem velük a kapcsolatot.

Kicsit az az érzésem, hogy nem is feltétlenül akarnak kutyát örökbe adni, főleg nem a kisméretű, kedves kutyákat. Inkább reklámarcként tekintenek rájuk, és karácsonykor képeslapot csinálnak belőlük, amit el tudnak adni.

Persze, ha pénzt akarsz nekik adni, akkor imádnak téged, egyébként egy fogyatékos vagy, akinek nem is feltétlenül kell kutyát tartania, mert nem valószínű, hogy megüti a képességeid. Legalábbis ezt sugallják.

Hozzátenném, hogy belém nem tudtak belém kötni, mert minden általuk támasztott feltételnek megfelelek, de a stílusuk miatt én inkább egy kisebb szervezettől fogadok örökbe, ahol nem érzem magam kellemetlenül. ☺️

Hozzátenném, hogy ez az Én egyéni véleményem, és tapasztalatom!

2022. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
72%
Kiegészíteném az előző válaszom, hogy ha valakinek kérdései vannak esetleg a kiszemelt kutyával kapcsolatban arra ne nagyon várjon választ, cserébe kaphat egy crtl c + crtl v bemásolt szöveget.
2022. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

4-es vagyok, erdekes egyebkent, hogy ennyire eltero tapasztalataink vannak, mert nekem keszsegesen valaszoltak minden kerdesemre, foleg, mivel egy olyan kutyust fogadtam vegul orokbe, akirol kb semmit nem irtak elso korben, amikor lattam a kepet, csak annyit, hogy 1 ev koruli es lehet jelentkezni erte.

Igy nyilvan voltak kerdeseim, nem ereztem magam kellemetlenul, mindenki normalis es kedves volt velem.


A facebook-os oldalukon en is neztem neha nagyokat, ott tenyleg tudnak erdekesen kommunikalni, de privat emailezesben es eloben nem tapasztaltam semmi ilyesmit. En egyebkent tokre megertem oket (es egy csomo mas menhelyen is ez van, nem egyeduliek), sajnos tul sokszor kerulnek vissza kutyusok,mert a gazdi epp ugy dontott, hogy megse kell. Amikor mentem az en kutyamert, akkor meseltek, hogy pont par oraja hoztak vissza egy kutyat azert, mert huz setakor. Semmi mas gond nem volt vele, csak ez.

Szornyu.

2022. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez attól is függ,hogy éppen ki az aki válaszol neked,ki az aki ügyet intéz xy kutya ügyében,kinél van elhelyezve..

Többé kevésbé mind egy bunkó paraszt és rendszerint uszitanak az interneten is.Senki nem szereti az állatkínzást,az elhanyagolást,de nem kell ezt minden posztban úgy elő hozni,hogy abból komment háború legyen még sokszor az oldal és a követőik közt is.(igaz,erre kezdenek figyelni mióta többen is jelezték,hogy pofa súlyba ha már az emberek pénzéből tartják fenn magukat..)

2022. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
78%

Február végén fogadtunk örökbe tőlük. Nem tudtuk, h sikerülni fog-e, mert Németországban élünk és voltaképp látatlanba adnának kutyát nekünk.

Kaptunk egy hosszú, nagyon kedves és informatív levelet, amiben leírták, hogy bemutatkozást várnak tőlünk. Leírtam a helyzetünket, kicsi, kertes házban lakunk, macskáink vannak, de az összeszoktatás idejére el tudjuk különíteni őket a kutyától, stb.

Ezután telefonon beszéltünk egy másik hölggyel, ő szintén nagyon kedves és segítőkész volt. Mo-ról elhoztuk a kutyust, felvette velünk a kapcsolatot egy mentor, aki szintén végig kedves volt.

Elképzelni nem tudom, milyen tapasztalatuk van azoknak, akik itt rosszakat írnak. Mi semmi ilyet nem tapasztaltunk, sőt, úgy is zökkenőmentesen ment az örökrefogadás, hogy előtte sosem láttak minket személyesen. A facebook posztjuk alatt persze sokan problémáznak, sokaknak nem tetszik, h idősebb embereknek pl. nem adnak fiatal kutyát (megjegyzem: ez itt No-ban teljesen evidens egyébként), de hát az örökbeadáskor a kutya érdekeit kell nézni... ezen kívül sokan problémáztak náluk azon is, hogy nem kaptak kutyát, mert kinti tartással vállalnák. (A szabályzatukban ùgy tudom, az áll, hogy csak benti tartással adnak minden ebet örökbe).

Szóval nekem csak pozitív tapasztalatom van velük, támogatom is őket rendszeresen.

2022. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is rossz tapasztalatom van velük. Gondolkodok egy kiskutya örökbefogadásán. Nagyon megfogott. Írtam nekik emailt, vissza is írtak. Ám a kb 5-6 kérdésemből szinte semmire nem kaptam választ.
2022. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!