Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkit nagyon nehéz szobatiszt...

Yorkit nagyon nehéz szobatisztaságra nevelni?

Figyelt kérdés
Egy hullámvasút az egész. Egyszer pár napig teljesen jó minden, aztán mintha elfelejtené és hiába viszem ki akár óránként, akkor is bent pisil-kakil. Mikor várható, hogy teljesen szobatiszta lesz? 4,5 hónapos.

2022. febr. 5. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kutyától függ. Az én yorkim 6 hónapos korától lett szobatiszta. Azelőtt ha levittem, engedtem neki hogy megszagolja a pisit, kakit. Miután felmentünk ő is a pelusra pisilt, kakált. Utána elkezdett lent üríteni, és már nem kellett neki a pelus.
2022. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem fajta függő.

Minden kutya 6 hónapos koráig lesz teljesen szoba tiszta.Ahhoz viszont rendszeresen,rendesen takarítani kell,hogy ne maradjon bent vizelet szag.Fertőtlenítős padlótisztitók pl.

Abszolút kerülni kell a kutya pelenka használatát,ha kint pisil megdícsérni,bent figyelni a jelekre..

Hiába viszed le óránként (amit kétlek,akkor nem pisilne be),ha oda lent nem várod meg ameddig legalább pisil nem fogja megjegyezni csak azt,hogy óránként lemész vele.

2022. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kint mindig pisil, olyankor kap jutifalit is. Csak az a baj, hogy sokszor még bent is, de akkor ezek szerint még nem vagyunk elkésve, talán 2 hónap múlva már jó lesz a helyzet :)
2022. febr. 5. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi, ne siettesd :) Egészséges kutyus lehet, majd szépen beáll neki a szobatisztaság :) 1#.
2022. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Egy hullámvasút az egész."

Kutya, nem gép, hogy minden nap egyformán, lineárisan fejlődjön :) Normálisak a hullámvölgyek. Minden rendben van.

2022. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!