Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Boxer kutyám van 11 hónapos. Minden éjjel aludni szokott a helyén, de ma valamiért fent volt és a bejárati ajtót őrizte és nem mozdul az ajtótól. Enni evett és ivott is. Az egészségével nincsen probléma mert ugat és játszik is ha kimegyek (kinti kutyus).


Van valami tanácsotok mi történhetett?



2022. febr. 6. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szuka vagy kan? ha kan akkor lehet hogy érezte hogy a szukák tüzelnek és ezért viselkedett furán, ilyenkor jobban oda kell figyelni rájuk mert nagyon hajtja az ösztön és akár a kerítésen is kiszökhet
2022. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szuka és már ivartalanítva van😕
2022. febr. 6. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baja nincs.


Az hogy mit hallhatott, láthatott, érezhetett azt nem tudom, biztos volt valami oka amiért az ajtót őrizte. Valami szokatlan távolabbi zaj, akár olyan is amit te nem hallasz de a kutya igen.

2022. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs baja :) a kutya is változik, felnőnek ők is. Szerintem is hallhatott valamit és azért volt ott. A kutyának akkor van baja, ha nem eszik, fekszik egésznap, hasmenés, hányás stb..
2022. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

"(kinti kutyus)."

Csak annyi a baja, hogy a lehető legközelebb akart lenni hozzátok. Hátha beengeditek.

2022. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
4 vagyok!! Nem láttam h kinti a kutya, bocsi. Akkor viszont az 5-ösnek van igaza! Vagy esetleg megijedt valamitől...
2022. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutya tarsasagi leny. Tarsd bennt a tarsasagidban.
2022. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!