Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutyus miért akarja...

Öreg kutyus miért akarja szétrágni, marcangolni a párnát vagy a sajàt kis ágyát?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves kistermetű kiskutyánk, aki valamiért nem tud megbékélni az új kiságyával és párnával. Szét akarja tépni, húzza-vonja, szét akarja rágni. Egyszerűen nem értem miért.

Mi baja lehet? Soha nem csinált még ilyet.



2022. febr. 6. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"az új kiságyával és párnával"

Az a baja, hogy új.

2022. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Le lett cserélve a régi párnája? Lehet, hogy ettől idegenkedik; hiányzik neki a megszokott forma, szín, illat.
2022. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig is volt cserélve neki már párszor, és eddig soha nem csinálta.

Ezért gondolnám, hogy esetleg valami nem stimmelhet.

Lehetséges, hogy van valamilyen betegsége, baja amire nem derült még fény? Vagy csak én gondolom túl?

Mindenesetre holnap hívom az állatorvost.

2022. febr. 7. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hello,én nem értek hozzá, lehet,hgoy butaságot írok, de nem lehet, hogy esetleg műszálas, vagy allergiás valamelyik összetevőjére az ágynak, viszket tőle? vagy ilyesmi? Remélem,jót írtam; én Nem értek hozzá.
2022. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Új. Budos szamara, erdemes kimosni azzal a mososzerrel,oblitovel, amit mar megszokott. Rsjottem, hogy az enyemek se birjak az olyanokat, aminek uj szaga van, a regi papucsra ra se neznek, az ujat meg rogton viszik. Sajat uj pledjet is inkabb kirangatja a fekhelybol.
2022. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!