Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajtát érdemes...

Milyen kutya fajtát érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan fajta kutyát keresnék amelyiknek nincs nagy mozgás igénye, kis testalkatú és házban is könnyen lehet tartani. Mit ajánlotok?

2022. febr. 10. 14:07
 1/9 anonim válasza:
52%
Basset hound0
2022. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mopsz az pont ilyen (Bár olyan nincs, hogy kutyát könnyű tartani), de ettől függetlenül nekik is szükségük van a napi minimum 2 sétára.
2022. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bolognese és társai

( [link]


De kutyával ígyis-úgyis sokat kell foglalkozni, lakásban hatványozottan.

Cuki igénytelen jószágnak tudom ajánlani a leopárd gekkót.

2022. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

#2 kertesházban tartott kutyákat szerintem senki nem visz napi 2x sétálni, mert nem egy 50 nm-es lakásba vannak bezárva, nincs rá szükség. Nekem nagyon aktív kiskutyám van, de a napi 1 séta is teljesen jól lefárasztja. Azonkívül tud játszani és futkározni a házban és a kertben is.


Itt találsz kis mozgásigényű fajtákat, de ez tényleg nem azt jelenti, hogy velük ne kéne sétálni, kutyasuliba járni, szocializálni őket. Olyan kutya nincs, amelyik csak szobadísz lenne, akkor inkább plüsskutyát vegyél.

[link]

2022. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
#4 de itt most panelről van szó, és egyébként vannak kutyák akik a kert mellett is igénylik a napi 2 sétát. Nyilván nem mindegyik, de vannak. Nekem 2 kinti kutyám van, sajnos csak napi 1x tudom őket kiadósabban megsétáltatni, de ők például simán mennének 3szor is, annyira mozgásigényesek.
2022. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Basset hound, angol bulldog, mopsz. Vannak még lusta fajták, de azok nagyobbak + sok szőrrel járnak. Lakásba ők, de vagy nagyon jó tenyésztőltől (na szaporítótól vagy havertól, aki szeretné, ha egyszer szüle a kutyája) vegyél vagy fajtamentőktől hozz kutyust, ez nagyon fontos!
2022. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Corgi minden mennyiségben
2022. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltakon túl a kistestű griffonok is jók lehetnek, ahogy egy pár éves, nyugodtabb menhelyi kutyus is, ha keverék is szóba jöhet.
2022. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

4

Kertes házban van a kutyám napi 3X viszem sétálni. Magát nem fogja lefárasztani.

2022. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!