Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám leszoktatni az...

Hogy tudnám leszoktatni az ugatásról?

Figyelt kérdés
Van egy labradorunk, aki esténként, hajnalban nekikezd az ugatásba. Van, hogy a többi kutya is ugat, de amikor abbahagyják, ő akkor is folytatja. Sétáltatva van, labdázni is szoktunk vele, séta előtt séta után. Ha szólok neki, egy darabig abbahagyja, majd megint belekezd.

2022. febr. 14. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Este jobban mozognak a vadállatok (görény, süni stb) és a macskák, valószínű, hogy azt ugatja. A legegyszerűbb megoldás, ha bezárod a házba, de lehet, hogy egy idő után a rászólások hatására is leszokik erről. Utolsó megoldásként az ugatásgátló nyakörv is jó lehet, de felügyelettel próbáljátok ki, nehogy nagyon megijedjen.
2022. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene menni megnézni, hogy mit ugat.

Az én kutyám is állandóan ugatta a sünt, akit így aztán egy kellemesebb helyre vittem.

(Nálunk úgy is tiszta beton az egész udvar, nem is tudom hogy tévedett ide be.)

2022. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thunderfairy ***** válasza:
57%
Azért kutyaa mert ugat. Legyen macskád, az ugatni nem fog.
2022. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Labrador kinnt van ilyen hidegben?? Benti kutya!
2022. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

A labrador, ahonnan ered, ott sincs meleg. Hazája Új-Fundlandról, ahol a jeges vízben a halászok segítője volt.


Nem fél a hidegtől!!

2022. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!