Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Mi baja lehet?

Mit csináljak? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom a kutyuskámért :(. Ma 4-szer hányt olyan habosat, és állandóan sír,szerintem beteg szerintem. Ráadásul anyuék nincsenek itthon,dolgoznak,az állatorvosnak meg nem tudom a számát :(((


11/L


2010. szept. 11. 13:26
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy 5 hónapos tacsi keverék.. Ha ez számít valamit
2010. szept. 11. 13:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Keresd ki a neten az állatorvos számát. Egyébként ha előveszed az oltási könyvet, abban is benne szokott lenni, az állatorvosi pecsétben, pl., de a neve alapján biztos megtalálod a neten is a telefonszámot.

2010. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Az oltási könyvet anuyék valahova elrakták nemtom hol van :(. Mostmár am az orrocskája is bemelegedett :(
2010. szept. 11. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
anyuékat felhívhatod telefonon
2010. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyu gépek melett dolgozik,ő sosem hallja meg :( Apa meg egy másik városban dolgozik,őt feltudom hívni,csak onnan nem tud mit csinálni :(
2010. szept. 11. 13:38
 6/9 Norczy ***** válasza:
víz legegyen a kutya előtt mindenkép, ha nem akar inni erőltesd rá hogy igyon nehogy kiszáradjon! Anyudék mikor érnek haza? Bár lehet mire ezt írom már otthon is vannak. Akkor el kell ezt mondamod nekik is és irány az állatorvos és ott a dokinak is el kell mondanod mindent pontosan mit csinált a kutya(hányás .....)
2010. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutya?
2010. szept. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal?????
2010. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már sokkal jobban van,köszönöm a válaszokat :))
2010. szept. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!