Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kirágta a pillanatrag...

A kutyám kirágta a pillanatragasztót. Összeragadt a szőr a száján, de csak kevés hiányzik a tubusból, lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy evett volna belőle, nem látszik rajta semmi.
2010. szept. 11. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
kutyád van, tessék jobban odafigyelni mit teszel elérhető helyekre!és ha már megtörtént az a minimum h megkérdezed az állatorvost legalább telefonon!
2010. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a kis cicám esett bele a tapétaragsztóba nyakig. Nem lett baja, csak jól megkellett mosni. De a cica biztos nem evett belôle. Ha a kutyád igen, akkor tényleg meg kellene kérdezni az állatorvost.
2010. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
eleve ha kirágta, akkor jutott a nyálkahártyájára is és az veszélyes emberre és állatra egyaránt!!
2010. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csillagszikra, nagyon arogáns vagy mostanában, rendben van neked a szerelmi életed?
2010. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah és kérdező, szerintem hívd fel az állatorvos, egy telefon nem kerül semmibe. Remélem minden rendben lesz :)
2010. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy arzén tartalma van a pillanat ragasztónak,legalábbis egy fogtechnikus ezt mondta amikor házilag kellett ragasztanom a műfogsort.
2010. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Abszolút semmi baja nem lett...


Már több kérdésnél megfigyeltem mennyire érzékeny lelkű, aggódó emberek írnak ide. :)

De azért köszi.


Elsőnek meg üzenem, hogy ha semmit nem tud az eset körülményeiről akkor ne ítélkezzen, legyen szíves.

2010. szept. 16. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!