Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a paracordbol...

Mit gondoltok a paracordbol készült alomjelolorol ?

Figyelt kérdés

Szeretnek alomjelolot készíteni , erdkelne hogy jo e paracprdbol és nem folytaja e meg a kutyust benne .

Kerlek normális választ adjatok



#kutya #paracord #Alomjelolo
2022. febr. 18. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Úgy látom létezik ilyen, arra mondjuk nem sikerült rájönnöm hogy mire való az alomjelölő.


Azt meg egyébként imádom, amikor vergődik valaki hogy normális választ szeretne, közben ő maga meg egy normális mondatot nem tud leírni.


"erdkelne hogy jo e paracprdbol és nem folytaja e meg a kutyust benne"

2022. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, álomjelölőt olvastam. :)


Nyilván arra való, hogy ahol kiskutyák születnek, meg tudják különböző színnel jelölni a különböző kölyköket.

2022. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1! Újszülött kiskutyákra valók. Kék alom, zöld alom, stb..
2022. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ugyanabban az alomban a kutyák kapnak különböző színeket. Ennek két oka van: ahol hasonlóak a könykök, mert azonos színváltozat, így tudod követni, hogy melyik kölyök melyik. Mennyit hízik, mennyire játékos. Pl: orosz terriernél minden kölyök fekete. A másik ok, hogy amíg nincs gazdi, nem kell nevet adni neki, csak szín alapján tudtok beszélni róla.

Az almokat betűkkel jelölik, első alom A, második alom B, stb. A almon belül vannak színnel jelölve a kölykök.

2022. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Aha! Mostmár értem.


De én láttam olyat is, amit én említettem. Talán külföldi alom volt.

2022. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
#5 el tudom képzelni, ha mondjuk egy időben több szuka ellik. Egyik alom babái kék ányalatok, másik alom babák piros árnyalatok. Így az anyuka-tesók is párosíthatóak, és mégis megkülönböztethetőek. De itthon nincs ilyen igény ennyi tk-s kutyára.
2022. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Eladasra mar tobben is foglalkoznak alom jelolo nyakorvekkel.


Chilicord elegge elterjedt.


Amugy nem fojtja a kutyat. Mivel ezek allithatoak.

2022. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi, jót röhögtem a linken. Csak, hogy tudd, ennek a zsinórnak 1-3 Ft. a méterenkénti ára. Ha gondolod szívesen csinálok neked én is hurkokat 6000 Ft.-os árért. Ennyiért a hülyének is megéri!
2022. febr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg drágán csinálja , én is tudok ezért kerdtem , koszi . Vettem szalagot és tepozarat már kész van , de koszii
2022. febr. 19. 13:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!