Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája sem hasznalja a...

Más kutyája sem hasznalja a fekhelyet?

Figyelt kérdés

Elso korben vettem egy szoros puha fekhelyet a kutyamnak. Eleinte sokat aludt benne kolyok koraban. De ahogy nott na meg a szore is. Nem hasznalta. Nyilvan melege volt. Igy eladtam. Vettem egy olyan fekhelyet ami vizhatlan anyag szoval nem melegit,pereme is van.


Elso 3 napban sokat fekudt benne,örültem is, de azóta sem fekudt bele :D


Hűtő matrac vagy a parketta ahol alszik.


Rovidebb a szore, de meg igy sem.


Szerintem inkabb eladom,mert meg a masik kutyam sem hasznalja. Igy meg csak kvazi a helyet foglalja.


Erdemes meg valamit kiprobalni?


20 kgos kutya aki imadja a hideget :D


Lakasban lakunk teny sajnos a futest nem tudjuk szabalyozni 23-24 fok van a lakasban.


2022. febr. 19. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Enyémeknek is van fekhely, de nagyon elvétve használják, bár nálunk kanapéra, ágyra stb felmehetnek, így inkább azt használják
2022. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bútorra nem mehet fel,úgyhogy többnyire használja a fekhelyet.Több helyiségben is van.

De van padló fűtés és nyáron meg amúgy is nagyon melege van úgyhogy a padlón feküdni sem katasztrófa..

2022. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyon akarod, hogy használja, rakd rá a hűtőmatracot a fekhelyére.


Nálunk ősztől tavaszig csak puha-meleg dolgokon alszanak, nyáron változó, a hőmérséklettől függ. Fűtési időszakban 18-20 fok van a házban.

2022. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk felmehet bárhová,de nem megy fel, max 10 percet tölt a kanapén naponta.


Bele raktam a hűtő matracot a fekhelybe,bele feküdt majd fél óra után inkább a parketta és utána sem ment bele,pedig a hütőmatracot sokat használja. Fura az,hogy munkahelyemre is beszoktam vinni néha ott van egy fekhely bezzeg ott bele megy. Tény ott nincs 23-24 fok,hanem hüvősebb.


Itt is lenne 18-20 fok tuti bele menne,de nálunk központi fűtés van. Bár a 18-20 fokot én nem bírnám :D megfagynék.

2022. febr. 20. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!