Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz fajtával személyes...

Kuvasz fajtával személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

- Menyire gyerekbarát?

- Igaz az, hogy nagyon jó őrkutya?

- Menyire ragaszkodik a családhoz?

- 6000 m2 telek elég neki?



2022. febr. 19. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

1. Nevelés kérdése. Én kuvasszal nőttem fel, sose kapott meg. Teljes mértékben megbízható volt, remek társam volt.


2. Jellemzően igen, pedig eredetileg pásztor/terelő kutya. De örző-védőnek se utolsó.


3. Tud ragaszkodni, mint minden kutya, akit szeret, nevel a gazdája.


4. Nem elég. Mégpedig azért, mert udvari kutyának is szüksége van a sétára, legalább 2 naponta 1x.


Amiatt ne vegyél kutyát, hogy a portád őrizze. Egy ilyen kutya nevelése nem egyszerű, és nem érdemes 150.000Ft-ért megvenni biodíszetnek egy ilyen nemes fajtàt.

2022. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Anyum óvodája mellett lakott egy hatalmas kan. Minden gyereknek nyújtogatta a kerítésen át a mancsát, hogy simogassák már meg :). Én sokat gyömöszöltem a fejét is. Soha eg rossz mozdulata nem volt, pedig még a nevét se tudtuk.
2022. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!